Cerere (pentru) intermediar - k7uu

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Solana Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 218
Membru din: Joi Iun 09, 2016 9:51 pm

Joi Mar 28, 2019 11:55 pm

1. Nume și prenume:Popa Florin-Alexandru
2. Numele tău din joc:k7uu
3. Skype:Lozano
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: O data pe forum pentru incalcarea regulilor unui concurs si acum 2 ani cu ban .
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 3-8 ore .
7. Ai mai făcut parte din altă echipă(ce rol ai avut)?:Da , am fost Helper si Inermediar pe un server care s-a inchis si am mai detinut functia de Board Moderator pe alt forum de metin .
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Mi-ar face placere sa aplic pentru aceasta functie deoarece am mai avut aceasta ocazie de a detine functia de Intermediar si m-am descurcat foarte bine ; imi place sa ajut oamenii , in principal , cu asistarea duelurilor pe site si intermedierea barbutului la panou , acestea fiind sarcinile unui Intermediar , dar cu aceasta sansa voi avea sa imi creez mai multe relatii de prietenie .
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Sa ne ajutam unii pe ceilalti la greu , pentru a face lucrurile cat mai corect si sa ne iasa cat mai bine .
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant (dacă da, de ce crezi asta )?: Da , pentru ma consider o persoana matura care poate trece cu usurinta peste situatiile grele , extenuante .
11. Te consideri o persoană matură? Da , in ciuda varstei consider ca am o gandire matura si voi face fata acestei functii de intermediar .
12. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Salut ! Ma numesc Florin , am 17 ani , sunt o persoana inteligenta , haioasa , prietenoasa , intelegatoare , care stie cand sa glumeasca si cand sa fie serioasa , cu capul pe umeri . Imi place fotbalul , joc si la o echipa , imi place sa ascult muzica , sa ies pe afara cu prietenii , sa ma joc cu cainele meu , sa ma uit la televizor .
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Consider ca am experienta pentru o astfel de functie , sunt modest ( nu formez aere de superioriate in jurul meu ) , am capacitatea de a intelege usor si bine , nu sunt usor de influentat , sunt o persoana cu capul pe umeri si inteligenta parerea mea , caracteristici potrivite pentru o astfel de functie .
14. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu , va multumesc ca ati citit cererea , astept decizia .
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Joi Mar 28, 2019 11:57 pm

Numele tău din joc: Aroska
Părere:
Contra.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Nu esti capabil.
Imagine
Avatar utilizator
Aeldra Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 515
Membru din: Sâm Oct 07, 2017 11:07 pm

Vin Mar 29, 2019 1:12 am

Aroska scrie:
Joi Mar 28, 2019 11:57 pm
Numele tău din joc: Aroska
Părere:
Contra.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Nu esti capabil.
Contra :(
Imagine
Avatar utilizator
[2v2]Japonezu
Jucător
Jucător
Mesaje: 30
Membru din: Dum Mar 03, 2019 3:31 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerorr

Vin Mar 29, 2019 2:29 am

Numele tău din joc:~[J]aponezuu
Părere:PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Cred ca se va descurca .
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Vin Mar 29, 2019 11:48 am

In momentul de fata, nr. intermediarilor este suficient.

Topic closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis