Cerere INT - [REGE]ValiMondialu

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Dumi
Începător
Începător
Mesaje: 83
Membru din: Joi Apr 12, 2018 3:50 pm
Oraş: -
Status: -
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Dum Ian 26, 2020 1:38 am

1. Nume și prenume:Gheorghe Alexandru.
2. Numele tău din joc:[REGE]ValiMondialu
3. Skype:Nu folosesc.
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nup.
5. Ore jucate (print):158.000
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:4
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Nu.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Deoarece ma consider un veteran pe acest server (puteti vedea dupa minutele characterului), iar sunt demn pentru aceasta functie pe acest server.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Mai multe persoane care se ajuta intre ele la greu, sau la nevoie.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da, deoarece sunt o fire foarte calma de fel.
11. Te consideri o persoană matură?:Da.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Am 24 de ani, locuiesc in judetul Gorj respectiv orasul Targu-Jiu, sunt o fire prietenoasa, calma si respectabila, nu mi place sa ma cert cu lumea din jurul meau, sau mai ales cu stafful Metin2LastFight, nu sunt o fire vulcanica cum sunt majoritatea jucatoriilor de Metin2 (nu dau nume :))). De obicei cand fac un lucru incerc sa nu ma grabesc deoarece 'Graba strica treaba' ;).
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Deoarece sunt o persoana calma, respectabila si demna de aceasta functie de 'Intermediar'.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Da, Engleza.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Sper sa nu va deranjeze numele meu de diva..
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Dum Ian 26, 2020 12:30 pm

Titlul topicului trebuie să fie:
Cerere (pentru) echipa de intermediari - Nume

Topic Closed!
Închis