Cerere (pentru) echipa de intermediari - [REGE]ValiMondialu

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Dumi
Începător
Începător
Mesaje: 83
Membru din: Joi Apr 12, 2018 3:50 pm
Oraş: -
Status: -
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Mie Feb 05, 2020 9:54 pm

1. Nume și prenume:Gheorghe Alexandru.
2. Numele tău din joc:[REGE]ValiMondialu
3. Skype:Nu folosesc.
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nup.
5. Ore jucate (print):158.000
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:4
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Nu.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Deoarece ma consider un veteran pe acest server (puteti vedea dupa minutele characterului), iar sunt demn pentru aceasta functie pe acest server.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Mai multe persoane care se ajuta intre ele la greu, sau la nevoie.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da, deoarece sunt o fire foarte calma de fel.
11. Te consideri o persoană matură?:Da.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Salut din nou :)). Am 24 de ani, locuiesc in judetul Gorj respectiv orasul Targu-Jiu, sunt o fire prietenoasa, calma si respectabila, nu mi place sa ma cert cu lumea din jurul meau, sau mai ales cu stafful Metin2LastFight, nu sunt o fire vulcanica cum sunt majoritatea jucatoriilor de Metin2 (nu dau nume ). De obicei cand fac un lucru incerc sa nu ma grabesc deoarece 'Graba strica treaba' ;).
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Deoarece sunt o persoana calma, respectabila si demna de aceasta functie de 'Intermediar'.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Da, Engleza.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Sper sa nu va deranjeze numele meu de diva.
Avatar utilizator
ZoK4
Jucător
Jucător
Mesaje: 17
Membru din: Vin Oct 25, 2019 2:55 am
Oraş: Departe
Status: Best LastFight!
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: ShowTime

Joi Feb 06, 2020 1:34 am

Cerere respinsa!
Ai mai facut o cerere in data de 26.01 iar atunci aveai 158.793 de minute jucate, din pacate acum ai tot atatea minute jucate deci in concluzie nu putem accepta un intermediar daca el din data de 26.01 pana in data de 5.02 ( 10 zile ) a fost inactiv !
Topic inchis!
Închis