Cerere Intermediar [.1]MarcelNebunu

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
xrus021
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Vin Dec 03, 2021 7:03 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: CarpeDiem

Vin Dec 03, 2021 7:05 pm

1. Nume și prenume:Alexandru
2. Numele tău din joc:[.1]MarcelNebunu
3. Skype:nu folosesc in schimb am discord (xRuS0#2727)
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu,nu am fost sanctionat
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:undeva intre 5-10 ore
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Da, am avut rol de Helper si GM
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Pai mi-ar face placere sa fiu Intermediar pentru ca imi place mult acest server si vrea ca acest server sa aiba un staff cat mai de calitate din care sa fac si eu parte si sa ajut cu ce pot
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Prin munca in echipa inteleg faptul ca ne ajutam reciproc atat cat ne permit cunostintele
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):In opinia mea cred ca pot face fata intr un mod stresant deoarece am rabdare cu oamenii si am mai facut parte din staff si pe alte servere
11. Te consideri o persoană matură?:Da, ma consider o persoana matura pentru varsta mea
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Pai am 18 ani, sunt din Cluj-Napoca,imi place sa socializez si sunt in mare parte a timpului calm, imi plac masinile si momentan nu am un loc de munca deci inafara de liceu si iesiri prin oras nu am cu ce sa imi consum timpul liber
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Pai eu cred ca sunt potrivit pentru acest rol deoarece petrec destul de mult timp pe metin si vrea ca staff-ul acestui server sa fie cat mai mare si cat mai calitativ pentru a ajuta playerii si a crea un server cat mai bine structurat
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Da, cunosc foarte bine limba engleza
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Presupun ca am zis cam tot ce era de zis
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Lun Dec 06, 2021 6:32 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Închis