Cerere Helper CooRo

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Alexutzhhh11
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mar Aug 16, 2022 9:11 am
Oraş: Satu Mare
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: Undefeated

Mar Aug 16, 2022 9:30 am

1. Nume și prenume: Alexandru Marinel
2. Numele tău din joc:[HTF]CooRo
3. Skype:DjarumBlack/Discord:ToxicIuda#7049
4. Ce părere ai despre server?:este un server dragut si de mult deschis,a fost si va ramane cel mai bun pvp din romania,in ciuda jucatorilor
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:as da rr la toate conturile dar as lasa seturile perso
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: nu,nu am fost
7. Ore jucate (print)[img]file:///C:/Users/alex/Pictures/minutes.PNG[/img]
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:undeva la 6
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):am fost parte staff ca si [SA] pe un alt sv pvp
10. Cum ai auzit de acest server?:prin 2016 cautam ceva sa ma joc,si abia invatasem sa dezarhivez metinele,si am dat de sv asta si am intrat si m-am jucat
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:sunt prietenos,nu jignesc,si multa lume imi cere ajutorul,de asta am decis sa fac o aplicare staff
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: prin munca in echipa inteleg ca membrii echipei respective trebuie sa munceasca la fel,fara cearta,fara jigniri si cu respect
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta )desigur ca da,sunt o persoana linistita,rar imi pierd calmul,dar am totul sub control
14. Te consideri o persoană matură?:pot sa consider ca sunt si matur,dar mai am unele momente cand ma prostesc mai rau ca un copil mic :)
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:sunt Alex,am 18 ani,sunt o fire prietenoasa,nu tin dusmanie pe nici un om,sunt o persoana directa,locuiesc in austria
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):cunosc undeva la 75/80% din server
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:Oferind ajutor playerilor prin intrebarile lor
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:consider ca pot fii de ajutor playerilor care cer sau au nevoie de ajutor
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:o persoana mai mereu ON si de treaba
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):desigur,stiu Germana,Engleza,Romana,si putina maghiara
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:depinde de agravarea situatie dar daca un player ma intreaba lucruri despre server atunci ii voi spune lucrurile legate intrebate
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: sutn de 5 ani in austria,muncesc,am intrat la scoala privata IT
Avatar utilizator
[OwN]Dioda
Owner
Owner
Mesaje: 37
Membru din: Joi Iun 04, 2020 12:10 am
Status: (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mie Aug 17, 2022 6:20 pm

Cerere respinsă.

Topic închis.
Închis