Recrutare STAFF

Aici ajung toate subiectele care încalcă regulamentul forumului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
valiebunpelf
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Dum Mar 05, 2017 10:17 am

Sâm Iul 22, 2017 2:25 pm

1. Nume și prenume: Zainea Valentin Florian
2. Numele tău din joc: KNACKELS
3. Skype: zainea.valentin3
4. Ce părere ai despre server?: Parerea mea despre acest server este una foarte buna deoarece ne arata calitatea si experienta acumulata in anii anteriori.
5. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu am fost niciodata sanctionat pentru un motiv anume ...
6. Ore jucate (print):
7. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Eu pot juca pe zi 10 ore, depinde si de starea pe care o am in momentul respectiv.
8. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Varsta minunata pe care o detin este de 16 ani, zodia pesti ... Orasul in care locuiesc este Arad, in copilarie am locuit in Calarasi, incerc sa imi fac cat mai multi prieteni, am un simt al umorului dezvoltat dar daca ma calci pe nervi si devii stresant s-ar putea sa ne stricam prietenia, dar nu cred ca v-a exista aceasta oportunitate deoarece incerc sa inteleg pe toata lumea indiferent de varsta sa.
9. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Un helper se ocupa cu ajutarea playerilor care sunt nedumeriti despre un anumit obiect sau item.
10. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: In primul rand, dumneavoastra ar trebuii sa acceptati deoarece sunt un baiat care invata foarte repede, stiu regurile aproape la perfectie, in al doilea rand ... fiecare om merita o sansa in domeniul pe care vrea sa il practice.
11. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Stilul meu de abordare a unei probleme are 2 sugestii, prima sugestie este sa ma informez foarte bine daca nu stiu, si a 2-a sugestie este de a intreba un om care s-a m-ai comfruntat cu asa ceva.
12. Cum ai răspunde unei cereri de ajutor care spune „Ce trebuie să fac pe server?”: Daca persoana respectiva nu ar stii ceva anume despre acest server as incerca sa ii explic cat se poate de bine, de exemplu : Acest server este un pvp clasic in care poti farma pentru anumite iteme, pentru a nu te plictisi cautati un grup de prieteni cu care poti forma o breasla ca a putea fii cunoscuti.
13. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Da, as dorii sa va mai spun ceva... Serverul a ajuns deja foarte departe, chiar in top cele mai bune servere pvp clasice, Metin2 LastFight este si v-a fii intodeauna foarte populat, playerii si oamenii care apartin staffului sunt intodeauna intelegatori si v-or incerca mereu sa te ajute cu tot ce pot ei.
Vreau sa ma multumesc pentru ca mi-ati fost alaturi si pentru ca ati avut timp sa imi cititi acest ''referat'', multa sanatate in continuare :-* .
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Sâm Iul 22, 2017 2:27 pm

Titlul topicului:
[/list:tu]
Titlul discuţiei trebuie să arate astfel:
Cerere (pentru) echipa jocului - Nume
În caz contrar, cererea nu va fi luată în considerare.
TE PUP
CONTRA
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
valiebunpelf
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Dum Mar 05, 2017 10:17 am

Sâm Iul 22, 2017 2:31 pm

Oamenii au intodeauna de invatat, multumesc
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Sâm Iul 22, 2017 2:33 pm

Titlul discuţiei trebuie să arate astfel:
Cerere (pentru) echipa jocului - Nume
În caz contrar, cererea nu va fi luată în considerare.
Topic Închis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis