Recrutare intermediari barbut

Aici ajung toate subiectele care încalcă regulamentul forumului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
MT2 Hammer
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 26, 2016 1:32 pm
Oraş: Lyon
Status: #rezist.
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: ❤hate.

Dum Aug 06, 2017 12:16 pm

Salut. Serverul Metin2LastFight recruteaza intermediari de barbut activi, seriosi, cu simtul responsabilitatii.
Tot ce trebuie sa faceti este sa lasati un reply in acest topic dupa urmatorul model:

Cod: Selectaţi tot

Numele real:
Nume pe joc:
Varsta:
Adresa de contact (Skype):
Minute pe joc:
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?:
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?:
Cat timp esti activ pe server?:
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?:
Atentie, orice incercare de teapa sau incalcare a regulamentului va duce la banarea permanenta a contului dvs.
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Dum Aug 06, 2017 12:36 pm

Numele real:Mitu Ionuţ
Nume pe joc:Ionuţ
vârsta:16
Adresa de contact (Skype):+40764443238
Minute pe joc:
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?:Da
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?:Pentru că sunt activ pe joc
Cat timp esti activ pe server?:6-10 ore
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?:Pentru că am mai intermediat şi sunt activ pe joc :D
Avatar utilizator
Sevilin
Începător
Începător
Mesaje: 149
Membru din: Joi Aug 03, 2017 5:11 am
Oraş: Bucuresti
Status: sukar
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Frizer

Dum Aug 06, 2017 12:47 pm

Numele real: Andrei Stefan
Nume pe joc: Sevilin
vârsta: 17
Adresa de contact (Skype): ionutzz5z
Minute pe joc: 9k+ pe toate caracterele .
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?: Nu dar este usor si pot face fata.
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?:Pentru ca imi doresc sa ma implic si sa ajut si eu serverul cu ce pot .
Cat timp esti activ pe server?: 10-11 ore , in general in timpul noptii de pe la 10 seara pana urmatoarea zi la ora 1-2 dupa amiaza
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?:Pentru ca sunt foarte activ , de incredere si chiar imi doresc .
https://www.youtube.com/watch?v=XWZm3sN4Gok
Avatar utilizator
CătăLyN
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 171
Membru din: Dum Mai 21, 2017 12:03 pm
Oraş: Paradis
Status: marigalize legalijoana
Breaslă: BOMBARDIER

Dum Aug 06, 2017 1:07 pm

Numele real:Cătălin
Nume pe joc:CCatalyNmdfk
vârsta:17
Adresa de contact (Skype): live:c.catalyn69
Minute pe joc:am avut contul banat am decăt 2k pe actualul cont
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?:da, înainte cănd era cu /dice
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?:păi pentru că sunt de încredere
Cat timp esti activ pe server?:8-10ore depinde
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?:Pentru că sunt de incredere şi mă descurc bine la intermediat.
P.s Am făcut o greşeala înainte cu floodul la intermedieri dar nu se mai va repeta.
Avatar utilizator
Roonie
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 191
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 7:17 pm

Dum Aug 06, 2017 1:10 pm

Numele real: Nicoara Sebastian-Laurian
Nume pe joc: xRoonie
vârsta: 17
Adresa de contact (Skype): KanKanKan
Minute pe joc: am 5k, dar sunt vechi pe server, ma cunoasteti foarte bine, am fost si in staff . (Emeile)
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?: Da
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?: Pentru a aduc un ajutor la intermedierea de barbut !
Cat timp esti activ pe server?: Ca de pe la 7 seara pana dimineata =))
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?: sunt vechi pe server, stiu cum merg treburile, am experienta in intermedierea barbutului .
Avatar utilizator
Server Metin2 PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 273
Membru din: Mar Iun 20, 2017 10:35 am
Oraş: Satu Mare
Status: Cu durere-n pulă
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Dum Aug 06, 2017 2:09 pm

Numele real: Paştiu Samuel
Nume pe joc: Agramatu
Vârsta: 15
Adresa de contact (Skype): live:agramatu.pelf
Minute pe joc:
Imagine
Imagine
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?: Da, de mai multe ori, când era activă comanda /dice .
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?: Deoarece doresc să ajut playeri care doresc să joace barbut .
Cat timp esti activ pe server?: Între patru şi şase ore, sau poate chiar şi mai mult. Depinde de cât sunt de ocupat în acea zi .
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?: Consider că ar trebui să fiu acceptat în această funcţie deoarece sunt o persoană relativ deschisă în ajutarea playerilor cu acest serviciu (ca şi intermediar la barbut), deoarece sunt o persoană serioasă cât şi responsabilă deşi din vârsta mea nu reiese acest lucru la prima vedere, pot confirma aceste calităţi în timp dacă voi fi acceptat ca şi intermediar .
Avatar utilizator
MrRedKnight
Jucător
Jucător
Mesaje: 45
Membru din: Lun Feb 13, 2017 3:51 pm

Dum Aug 06, 2017 3:08 pm

Numele real:Lucian Gabriel
Nume pe joc:MrRedKnight
vârsta:15
Adresa de contact (Skype):gabi.gabi2223
Minute pe joc:
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?:Da, chiar de foarte multe ori,iar playerii au fost multumiti de ajutorul acordat de mine.
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?:Pentru ca imi place sa ajut playerii si mai mult decat atat mie imi place sa ajut serverul si sa intermediez .
Cat timp esti activ pe server?:Pai sunt cam 5-8 ore , poate uneori mai mult cand sunt liber.
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?:Deoarece cred ca merit aceasta functie, stiu si sa intermediez si pentru ca sunt chiar activ si chiar as ajuta playerii la barbut.
Ultima oară modificat Dum Aug 06, 2017 3:41 pm de către MrRedKnight, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
CappuIsBack
Începător
Începător
Mesaje: 99
Membru din: Lun Iul 17, 2017 1:05 am
Oraş: Galati
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: SweetLove

Dum Aug 06, 2017 3:15 pm

Numele real: George.
Nume pe joc: CappuIsBack.
vârsta: Am 17 ani.
Adresa de contact (Skype): xGeorge442
Minute pe joc:
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?: Am mai intermediat pe diverse servere, cat şi pe acesta cand era activa comanda /dice.
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?: Mi se pare o treaba în care implica multa responsabilitate cat şi mult efort, şi din simplul fapt, plictiseala.
Cat timp esti activ pe server?: Depinde de program, dar în jur de 2-5 ore/zi.
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?: Pai nu stiu daca ati faceo deoarece în trecut majoritatea ma cunoasteti ca am fost banat de vreo 3-4 ori şi chestii de genul, dar eu am spus sa incerc, totul are un nou inceput, de asta m-am şi reapucat aici. Sper sa fiu acceptat pentru simplul fapt ca vreau sa ma remarc pe server prin alte fapte decat tepe şi alte treburi murdare.
Avatar utilizator
[NR1]DokitaSEF
Începător
Începător
Mesaje: 67
Membru din: Mie Aug 02, 2017 2:30 pm

Lun Aug 07, 2017 3:26 pm

Numele real: Gros Ilie Florin Cristian
Nume pe joc: MrDokita
vârsta: 17
Adresa de contact (Skype): iliuta.gros
Minute pe joc: http://prntscr.com/g5ecpf
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?: Da, am intermediat.
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?: Pentru ca ma simt in stare, sa intretin o runda, doua, trei, si cate e nevoie pentru a ajuta playerii aflati in cauza.
Cat timp esti activ pe server?: 24/24/7
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?: Ma consider demn, stiu cum se petrec lucrurile pe sv foarte bine, sunt un playeri veteran cu capacitati intelectuale bine puse la punct, si as vrea sa ajut playerii acestei comunitati, si a ma schimba pe mine insami, pentru ca am facut niste lucruri foarte urate in trecut si as vrea ca sa le repar prin a fi intermediar pe sv, multumesc.
Avatar utilizator
PvP Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 732
Membru din: Dum Mar 05, 2017 3:04 pm
Oraş: Galati
Status: Fumand Marlboro! <3
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: ICanFeel

Lun Aug 07, 2017 4:32 pm

Numele real: Munteanu Vlad
Nume pe joc: Muffi
Vârsta: 17
Adresa de contact (Skype): mrjelew20
Minute pe joc: http://imgur.com/a/D3f8n
Ai mai intermediat vreodata barbut pe server?: Da, am mai intermediat aici pe server cand era activa comanda /dice .
De ce te-ai oferi tu sa primesti acest item?: Ofera responsabilitate si pe simplu fapt ca nu prea fac duele sau sa stau cu playerii ,deci pe scop de plictiseala.
Cat timp esti activ pe server?: 7-8 ore/zi
De ce crezi ca te-am accepta pe tine pentru o asemenea responsabilitate?: Consider ca sunt o persoana destul de matura si intr-adevar deschisa fata de playeri. Mi-as dorii sa ajut cumva comunitatea aceasta si m-am decis sa ma axez mai mult pe latura barbutului.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Lun Aug 07, 2017 9:02 pm

În curând se va adăuga un sistem automat pentru barbut şi anume:
Imagine
Şi nu vor mai exista intermediari pe server.
Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis