PhotoShop?

Aici ajung toate subiectele care încalcă regulamentul forumului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Scuipici
Începător
Începător
Mesaje: 60
Membru din: Joi Ian 07, 2016 1:43 pm

Sâm Feb 13, 2016 10:01 pm

Salut oameni buni. Aş vrea să-mi răspundeţi la nişte întrebări..
1) Ce înseamnă PhotoShop pentru voi ?
2) La ce se foloseşte PhotoShop-ul ? ( în general )
3) Îl folosiţi doar ca să puneţi un text pe o poză anume şi să le da-ţi o formă,un aspect frumos?
4) Cum aţi descoperit PhotoShop-ul ?
Aş dorii să se răspundă cu seriozitate la întrebările mele.. Vă mulţumesc!
:geek:
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Dum Feb 14, 2016 2:00 am

Scuipici scrie:Salut oameni buni. Aş vrea să-mi răspundeţi la nişte întrebări..
1) Ce înseamnă PhotoShop pentru voi ?
2) La ce se foloseşte PhotoShop-ul ? ( în general )
3) Îl folosiţi doar ca să puneţi un text pe o poză anume şi să le da-ţi o formă,un aspect frumos?
4) Cum aţi descoperit PhotoShop-ul ?
Aş dorii să se răspundă cu seriozitate la întrebările mele.. Vă mulţumesc!
:geek:
1) Photoshop este un program de editat poze foarte avansat pentru că îţi pune la dispoziţie foarte multe unelte şi foarte multe efecte.
2) Photoshop-ul se foloseşte la a edita imagini, a crea personaje, imagini, obiecte, cu acest program poţi ajunge să faci o adevărată capodoperă de la o simplă imagine.
3) Dacă lucrezi în photoshop, trebuie să ai ochii dezvoltaţi să ştii cum să îmbini culorile şi efectele pe o poză încât să iasă plăcută la vedere, dacă pui doar un text pe o poză nu te poţi numii designer.
4) Eu am descoperit photoshop, de la primul program de editat poze şi anume: photoscape, căutam într-o zi tutoriale pe youtube şi am găsit photoshop şi de atunci am început să avansez.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Scuipici
Începător
Începător
Mesaje: 60
Membru din: Joi Ian 07, 2016 1:43 pm

Dum Feb 14, 2016 8:17 am

Jawwad scrie:
Scuipici scrie:Salut oameni buni. Aş vrea să-mi răspundeţi la nişte întrebări..
1) Ce înseamnă PhotoShop pentru voi ?
2) La ce se foloseşte PhotoShop-ul ? ( în general )
3) Îl folosiţi doar ca să puneţi un text pe o poză anume şi să le da-ţi o formă,un aspect frumos?
4) Cum aţi descoperit PhotoShop-ul ?
Aş dorii să se răspundă cu seriozitate la întrebările mele.. Vă mulţumesc!
:geek:
1) Photoshop este un program de editat poze foarte avansat pentru că îţi pune la dispoziţie foarte multe unelte şi foarte multe efecte.
2) Photoshop-ul se foloseşte la a edita imagini, a crea personaje, imagini, obiecte, cu acest program poţi ajunge să faci o adevărată capodoperă de la o simplă imagine.
3) Dacă lucrezi în photoshop, trebuie să ai ochii dezvoltaţi să ştii cum să îmbini culorile şi efectele pe o poză încât să iasă plăcută la vedere, dacă pui doar un text pe o poză nu te poţi numii designer.
4) Eu am descoperit photoshop, de la primul program de editat poze şi anume: photoscape, căutam într-o zi tutoriale pe youtube şi am găsit photoshop şi de atunci am început să avansez.
Îmi plac răspunsurile tale,mai ales numărul " 3) " ,îmi dă de înţeles multe chestii despre tine. :roll: :ugeek:
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Sâm Mar 26, 2016 8:54 am

t/c
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Dum Apr 30, 2017 12:42 am

Topic mutat în arhivă.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis