Pentru Kepe.

Aici ajung toate subiectele care încalcă regulamentul forumului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Dum Ian 21, 2018 1:12 am

Edy scrie:Scuzați-mă că vă deranjez domnule Kepe... dar se pare că habar nu aveti de regulile de la PvP.
Eu eram frumos în finală cu forța vieții mele (Ungur ) si era scorul de 1-1 ceea ce insemna că următorul duel era decisiv. Incepe duelul decisiv si mai rămân eu în picioare cu Naşu. Bineinteles eu aveam undeva la 10k (cu otravă pe mine) iar el vreo 4k fără otravă. Incepe să fugă ca un speriat de bombe că altfel nu am cum să îi spun timp de aproape un minut. După ce mi.a scăzut otravă până la 3k si lui i s.a regenerat pana la 7k a venit spre mine si m.a omorât. Când am spus că a fost fugă in nestire tu ai spus că este voie.. hai nu mai spune...
Conform regulamentului făcut de Blue la Pvp.ul 2v2 pe rase (http://board.metin2lf.ro/viewtopic.php?f=19&t=14289) regulă 8 spune că "Nu aveti voie să fugiti in nestire"). Acum ce să mai spun?
Am citit eu regulamentul si nu l.ai citit tu? Halal..
Pe lângă faptul că de vreo săptămână nu răspunzi la mesaje... mai furi si sansa unora de a castiga si ei un pvp.. Astept să văd ce are fiecare din staff de spus... nu este nevoie de dovezi...stie tot Staff.ul ce s.a intamplat deoarece erau cu toții acolo.
Nu spun să ne dati nouă tag.ul si md.urile.. dar măcar să nu fie niciun câștigător.. să le scoateți lui Takumi si Nasu md.urile si tag.urile ca să fim cu toții mulțumiți.
Gravity , nu as mai comenta in locul tau . Nasu avea 3k daca ii dadeai un nor il omorai , tu fiind un player foarte slab pe orice rasa csf . Cum sa ne scoata md urile? Daca tu ai pareza pe nor si nu stii sa l dai? Aia e , mai invata . :)) App , cauta acolo pvp pe 3 conturi pwpek slabule
Imagine
Avatar utilizator
Nasu
Începător
Începător
Mesaje: 112
Membru din: Lun Dec 04, 2017 12:29 am
Oraş: Târgovişte.
Status:
Regat: Galben
Caracter: Războinic

Dum Ian 21, 2018 1:19 am

ba gravity aka cel mai slab ninja, nu mai cauta scuze ca ai piredut, de ce va oficati ca am luat pe 3 rase? accepta ca sunt mai bun, e vina mea ca esti prost si nu ai putut sa dai nor sa ma omori din 2m de mine? vezi-ti de treaba ta, `prostii cauta scuze, desteptii cauta solutii`, cat despre cei de mai sus care spun ca daia nu participa la pvp este pentru ca sunteti slabi, adica comenteaza meyrem care e samanca de map1 si shady care n-am auzit de el niciodata.
Avatar utilizator
Nasu
Începător
Începător
Mesaje: 112
Membru din: Lun Dec 04, 2017 12:29 am
Oraş: Târgovişte.
Status:
Regat: Galben
Caracter: Războinic

Dum Ian 21, 2018 1:20 am

cat despre faza cu `go` am zis si eu si takumi si voi 2, dar incercati mereu sa cautati scuze :)
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Dum Ian 21, 2018 1:21 am

Nasul scrie:ba gravity aka cel mai slab ninja, nu mai cauta scuze ca ai piredut, de ce va oficati ca am luat pe 3 rase? accepta ca sunt mai bun, e vina mea ca esti prost si nu ai putut sa dai nor sa ma omori din 2m de mine? vezi-ti de treaba ta, `prostii cauta scuze, desteptii cauta solutii`, cat despre cei de mai sus care spun ca daia nu participa la pvp este pentru ca sunteti slabi, adica comenteaza meyrem care e samanca de map1 si shady care n-am auzit de el niciodata.
+1 pwpek slabutzule
Imagine
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Dum Ian 21, 2018 1:50 am

Discuție între amatori...
Imagine
Avatar utilizator
Edy
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 192
Membru din: Sâm Oct 07, 2017 8:42 am
Oraş: Vă astept in Iaşi să
Status: o dăm parte în parte.
Caracter: Războinic

Dum Ian 21, 2018 7:06 am

Takumi scrie:
Edy scrie:Scuzați-mă că vă deranjez domnule Kepe... dar se pare că habar nu aveti de regulile de la PvP.
Eu eram frumos în finală cu forța vieții mele (Ungur ) si era scorul de 1-1 ceea ce insemna că următorul duel era decisiv. Incepe duelul decisiv si mai rămân eu în picioare cu Naşu. Bineinteles eu aveam undeva la 10k (cu otravă pe mine) iar el vreo 4k fără otravă. Incepe să fugă ca un speriat de bombe că altfel nu am cum să îi spun timp de aproape un minut. După ce mi.a scăzut otravă până la 3k si lui i s.a regenerat pana la 7k a venit spre mine si m.a omorât. Când am spus că a fost fugă in nestire tu ai spus că este voie.. hai nu mai spune...
Conform regulamentului făcut de Blue la Pvp.ul 2v2 pe rase (http://board.metin2lf.ro/viewtopic.php?f=19&t=14289) regulă 8 spune că "Nu aveti voie să fugiti in nestire"). Acum ce să mai spun?
Am citit eu regulamentul si nu l.ai citit tu? Halal..
Pe lângă faptul că de vreo săptămână nu răspunzi la mesaje... mai furi si sansa unora de a castiga si ei un pvp.. Astept să văd ce are fiecare din staff de spus... nu este nevoie de dovezi...stie tot Staff.ul ce s.a intamplat deoarece erau cu toții acolo.
Nu spun să ne dati nouă tag.ul si md.urile.. dar măcar să nu fie niciun câștigător.. să le scoateți lui Takumi si Nasu md.urile si tag.urile ca să fim cu toții mulțumiți.
Gravity , nu as mai comenta in locul tau . Nasu avea 3k daca ii dadeai un nor il omorai , tu fiind un player foarte slab pe orice rasa csf . Cum sa ne scoata md urile? Daca tu ai pareza pe nor si nu stii sa l dai? Aia e , mai invata . :)) App , cauta acolo pvp pe 3 conturi pwpek slabule
Intelege că pe ninja te distrug... s.a văzut si la PvP ca ma lasai cu jumate la hp. Nu te mai lăuda că nu ai luat pe 3 conturi.. la war era Konishua pe contu tău. Si te astept si pe tine la 3 seturi pe ninja ca să vedem care e mai bun. Să nu vii cu faze că deja m.ai bătut sub 5 că nu.i adevărat.. erau alții pe contul meu atunci. O sa stabilim azi care e mai bun.
Ultima oară modificat Dum Ian 21, 2018 7:17 am de către Edy, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Edy
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 192
Membru din: Sâm Oct 07, 2017 8:42 am
Oraş: Vă astept in Iaşi să
Status: o dăm parte în parte.
Caracter: Războinic

Dum Ian 21, 2018 7:07 am

Nasul scrie:ba gravity aka cel mai slab ninja, nu mai cauta scuze ca ai piredut, de ce va oficati ca am luat pe 3 rase? accepta ca sunt mai bun, e vina mea ca esti prost si nu ai putut sa dai nor sa ma omori din 2m de mine? vezi-ti de treaba ta, `prostii cauta scuze, desteptii cauta solutii`, cat despre cei de mai sus care spun ca daia nu participa la pvp este pentru ca sunteti slabi, adica comenteaza meyrem care e samanca de map1 si shady care n-am auzit de el niciodata.
Ce vb mă? Ti.o dau sub 3 pe ninja.. nu te mai căca pe tine că esti mai bun... au zi la el... te dai mare că ai luat un 2v2 pe rase... lasă că vă văd eu la 1v1 pe rase că acolo nu mai comentează nimeni. Si te astept la un set pe ninja să vedem care e mai bun
Ultima oară modificat Dum Ian 21, 2018 7:13 am de către Edy, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Edy
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 192
Membru din: Sâm Oct 07, 2017 8:42 am
Oraş: Vă astept in Iaşi să
Status: o dăm parte în parte.
Caracter: Războinic

Dum Ian 21, 2018 7:10 am

[SA]Kepe scrie:
Edy scrie:Scuzați-mă că vă deranjez domnule Kepe... dar se pare că habar nu aveti de regulile de la PvP.
Eu eram frumos în finală cu forța vieții mele (Ungur ) si era scorul de 1-1 ceea ce insemna că următorul duel era decisiv. Incepe duelul decisiv si mai rămân eu în picioare cu Naşu. Bineinteles eu aveam undeva la 10k (cu otravă pe mine) iar el vreo 4k fără otravă. Incepe să fugă ca un speriat de bombe că altfel nu am cum să îi spun timp de aproape un minut. După ce mi.a scăzut otravă până la 3k si lui i s.a regenerat pana la 7k a venit spre mine si m.a omorât. Când am spus că a fost fugă in nestire tu ai spus că este voie.. hai nu mai spune...
Conform regulamentului făcut de Blue la Pvp.ul 2v2 pe rase (http://board.metin2lf.ro/viewtopic.php?f=19&t=14289) regulă 8 spune că "Nu aveti voie să fugiti in nestire"). Acum ce să mai spun?
Am citit eu regulamentul si nu l.ai citit tu? Halal..
Pe lângă faptul că de vreo săptămână nu răspunzi la mesaje... mai furi si sansa unora de a castiga si ei un pvp.. Astept să văd ce are fiecare din staff de spus... nu este nevoie de dovezi...stie tot Staff.ul ce s.a intamplat deoarece erau cu toții acolo.
Nu spun să ne dati nouă tag.ul si md.urile.. dar măcar să nu fie niciun câștigător.. să le scoateți lui Takumi si Nasu md.urile si tag.urile ca să fim cu toții mulțumiți.
Nu stiu ce imagine v-ati facut dvs., insa lucrurile au stat total diferit. Regulamentul acela, de la 2 vs 2 era valabil pentru mapa 2 vs 2, nu pentru mapa cu arenele unde fuga este permisa pe toata arena. Mai mult decat atat, playerul respectiv nu fugea, in linie dreapta ca sa scape de tine, facea cerculete. Cat despre PM-uri, nu pot fi mereu disponibil pentru toata lumea. Nu sunt singura persoana din STAFF si nu sunt singurul care va poate ajuta. Cat despre Shady si Meyrem, v-as ruga sa nu va grabiti cu tragerea concluziilor si sa aduceti cel putin un argument pentru ceea ce spuneti. "Acesta este motivul pentru care nu mai particip la evenimente pe LF". Care este motivul? Faptul ca acel player fugea in arena iar eu i-am permis acest lucru? Din aceasta cauza nu mai participi tu la evenimente pe LF? Interesanta gandire...
Voia să scape de mine... asta s.a văzut clar.
Si atâta timp cât in regulament scrie că nu avem voie sa fugim in nestire nu înteleg de ce vii la mine si imi spui ca acel regulament era pentru altă mapă... hai serios.. nu mai spune.
Mereu trebuie să iti găsesti o scuză.
Avatar utilizator
JirkakoseBannnn
Jucător
Jucător
Mesaje: 22
Membru din: Mar Dec 26, 2017 5:30 pm
Oraş: Lupeni
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Ian 21, 2018 8:50 am

Edy scrie:
Nasul scrie:ba gravity aka cel mai slab ninja, nu mai cauta scuze ca ai piredut, de ce va oficati ca am luat pe 3 rase? accepta ca sunt mai bun, e vina mea ca esti prost si nu ai putut sa dai nor sa ma omori din 2m de mine? vezi-ti de treaba ta, `prostii cauta scuze, desteptii cauta solutii`, cat despre cei de mai sus care spun ca daia nu participa la pvp este pentru ca sunteti slabi, adica comenteaza meyrem care e samanca de map1 si shady care n-am auzit de el niciodata.
Ce vb mă? Ti.o dau sub 3 pe ninja.. nu te mai căca pe tine că esti mai bun... au zi la el... te dai mare că ai luat un 2v2 pe rase... lasă că vă văd eu la 1v1 pe rase că acolo nu mai comentează nimeni. Si te astept la un set pe ninja să vedem care e mai bun
Nush ce sa zic ... Dar Nasu te rupe :)))
Avatar utilizator
Edy
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 192
Membru din: Sâm Oct 07, 2017 8:42 am
Oraş: Vă astept in Iaşi să
Status: o dăm parte în parte.
Caracter: Războinic

Dum Ian 21, 2018 8:57 am

JirkakoseBannnn scrie:
Edy scrie:
Nasul scrie:ba gravity aka cel mai slab ninja, nu mai cauta scuze ca ai piredut, de ce va oficati ca am luat pe 3 rase? accepta ca sunt mai bun, e vina mea ca esti prost si nu ai putut sa dai nor sa ma omori din 2m de mine? vezi-ti de treaba ta, `prostii cauta scuze, desteptii cauta solutii`, cat despre cei de mai sus care spun ca daia nu participa la pvp este pentru ca sunteti slabi, adica comenteaza meyrem care e samanca de map1 si shady care n-am auzit de el niciodata.
Ce vb mă? Ti.o dau sub 3 pe ninja.. nu te mai căca pe tine că esti mai bun... au zi la el... te dai mare că ai luat un 2v2 pe rase... lasă că vă văd eu la 1v1 pe rase că acolo nu mai comentează nimeni. Si te astept la un set pe ninja să vedem care e mai bun
Nush ce sa zic ... Dar Nasu te rupe :)))
Dau azi 3 seturi cu el. Dacă nu ii dau sub 5 toate seturile mă las de metin.
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Dum Ian 21, 2018 9:25 am

Cassey scrie:
Shady scrie:motiv pt care nu mai particip la evenimente pe lf :D
+1
+999 , eu doar la pvp pe rase si random ca e cu arena , in rest pulaaaaaaaaaaa
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 406
Membru din: Lun Aug 01, 2016 7:47 pm

Dum Ian 21, 2018 10:56 am

Ia gura amatorilor, ati aparut si voi playeri 2018 csz.. nasu, takumi si koni is nr1 se stie
bişniţar
Imagine
Avatar utilizator
Edy
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 192
Membru din: Sâm Oct 07, 2017 8:42 am
Oraş: Vă astept in Iaşi să
Status: o dăm parte în parte.
Caracter: Războinic

Dum Ian 21, 2018 11:11 am

geKo scrie:Ia gura amatorilor, ati aparut si voi playeri 2018 csz.. nasu, takumi si koni is nr1 se stie
.... Naşu, takumi ... jucători 2018... cel putin eu asa stiu.. vine la mine Naşu care nu stie să lege un hit pe ninja sa imi spuna ca ma bate... apoi eu cu experienta de aproape 4 ani tac din gură si nu zic nimic. Lasă că le închid eu gura azi... nu e problemă.
De Konishua nu pot să zic nimic.. e băiat de treabă care chiar joacă bine si stie cand să tacă.
Avatar utilizator
Easy MT2 Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 983
Membru din: Dum Dec 18, 2016 1:12 pm
Oraş: × Retired ×
Status: » Always about you. «

Dum Ian 21, 2018 11:17 am

Arhivat.

t/c
Imagine
Închis