valoarea mia

Aici ajung toate subiectele care încalcă regulamentul forumului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
popica23
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Dum Feb 04, 2018 10:33 am
Oraş: Bistrita
Status: n-am
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: Nam

Lun Feb 12, 2018 3:07 pm

1. Nume şi prenume: Popica Bastan
2. Numele tău din joc: FutSiBatCaMasinaDeSpalat
3. ID Skype: popica.adidasidefirma
4. Câteva detalii personale cu ce te ocupi în viaţa reală, câţi ani ai?: Ce te intereseaza pe tine ? Sa moare mamicatua mia de nu am la bani de iti cumpar lest faitul.
5. Ai fost vreodată banat pe forum sau pe joc? Dacă da, de ce?: yo banat ? pai sa moara maicuta mia ca daca ma baneaza careva trimit un elcopter cu undita sal pescuiasca ep blue de nas
6. Ţi s-a furat vreodată contul? Dacă da, cum?: ce sa fure ca nau valoare nici sa intre pe el
7. Ai primit vreodată mute? Dacă da, de ce?: am dat spaga
8. Ore jucate(print):
9. De ce v-am alege pe dvs.?: pentru ca am bani multi sunr freumos si am bani va cumpar saracilor cu adidasiii mei din caracal
10. Cât la % cunoşti serverul?: cat ma cunoaste el ?
11. Dacă ai facut parte dintr-o altă echipă, ce rol ai avut acolo?: am fost la tambal. sa moara nevasta mea frumoasa de nu. dintro seara miam luat 2 perechi de adidasi si o camasa
12. Care crezi că este munca unui GM?: sa aiba baloare acolo sa map1 sub pom cu samance langa el.
13. Care crezi tu că sunt caracteristicile unui bun GM?: valoare talent bani suflet de tzagan
14. De ce vrei să fii GM?: am valoare mai mare ca oricine de aici saracilor.
15. De ce crezi că este o treabă pe care ai putea-o face bine şi care ţi s-ar potrivi?: cat timp am bani fac ce vrea pulocul meu
16. Ce te motivează de fapt să aplici şi de ce vrei să faci parte din echipa noastră?: sa va mai dau si voua putin talent si valoare. ca naveti deloc.

vam scuipat dezinfectativa de aici
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Lun Feb 12, 2018 3:07 pm

Felicitari , ai castigat o runda de ban timp de 30 de zile .

Subiect trimis in Arhiva forumului.

Topic inchis.
Imagine
Închis