NU VOTATI Deranj si Anfeliss

Aici ajung toate subiectele care încalcă regulamentul forumului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
AlexMSD
Începător
Începător
Mesaje: 96
Membru din: Mie Noi 11, 2015 7:03 pm

Vin Iul 20, 2018 1:42 pm

De ce sa votati Deranj si Anfeliss ? ca participati la GIVE ? de la LuciYT ? MINCIUNI ACEST LUCI MA BLOCAT SUNT MULTI CARE CERSESC PENTRU VOTURI SI MINT CA OFERA ITEME SI FAC GIVE PENTRU VOTURI....

NU O SA MA UIT LA REPLY-URI sau la ce o sa zica cei doi aveti screen mai jos cu motiv de ce sa nu votati cei doi MINCINOSI pe langa asta Anfeliss vrea sa castige dar scrie "mu*e" la chat ^^ NU MERITA CEI DOI SA CASTIGE SUB NICIO FORMA
M-ai puneti si oameni sa imi dea REPLY LA TOPIC si PM PE JOC JALNIC !!!!!!!!!

NU VOTATI Deranj si Anfeliss


IMURG:
+ VOCABULAR DE CONCURENT



NISTE MINCINOSI !!!!!!!!!!! NU VOTATI Deranj si Anfeliss !!!!!!!!!!!!! NU MERITA !!!!!!!!!!!!!!!
Ultima oară modificat Vin Iul 20, 2018 2:10 pm de către AlexMSD, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Anfeliss.
Începător
Începător
Mesaje: 128
Membru din: Vin Iun 15, 2018 1:49 pm
Regat: Albastru
Caracter: Şaman
Breaslă: Oskury

Vin Iul 20, 2018 1:49 pm

de ce nu meritam? ca bagi tu vrajeli? Mare smecher esti tu, tu nu votezi pe "site", tu votezi pe "forum" :))
singuru tepar in toata povestea asta tu esti
erai inscris la giveaway daca esti prost, fii prost
luati si votati NAVY si Nicolle daca eu cu Deranj suntem tepari
Avatar utilizator
Deranj
Jucător
Jucător
Mesaje: 36
Membru din: Mar Iul 03, 2018 1:11 am
Oraş: Resita
Status: Online
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Often

Vin Iul 20, 2018 1:49 pm

Lasă să caştige NAVY care vorbeşte frumos rău, ce să vezi a caştigat şi editia trecută cu un comportament de copil redus. Nu prea se ia după asta. Fiecare voteaza ce vrea, nu ştiu dacă e real ce scrie acolo sau nu, nu îmi pasă, atata timp cat nu este vorba despre persoana mea.
Avatar utilizator
AlexMSD
Începător
Începător
Mesaje: 96
Membru din: Mie Noi 11, 2015 7:03 pm

Vin Iul 20, 2018 2:05 pm

Deranj scrie:Lasă să caştige NAVY care vorbeşte frumos rău, ce să vezi a caştigat şi editia trecută cu un comportament de copil redus. Nu prea se ia după asta. Fiecare voteaza ce vrea, nu ştiu dacă e real ce scrie acolo sau nu, nu îmi pasă, atata timp cat nu este vorba despre persoana mea.

VOCABULAR DE PARTICIPANT FRUMOS DERANJ...


NU VOTATI DERANJ SI ANFELISS
Avatar utilizator
AlexMSD
Începător
Începător
Mesaje: 96
Membru din: Mie Noi 11, 2015 7:03 pm

Vin Iul 20, 2018 2:09 pm

Anfeliss. scrie:de ce nu meritam? ca bagi tu vrajeli? Mare smecher esti tu, tu nu votezi pe "site", tu votezi pe "forum" :))
singuru tepar in toata povestea asta tu esti
erai inscris la giveaway daca esti prost, fii prost
luati si votati NAVY si Nicolle daca eu cu Deranj suntem tepari

Bai femeie tencuita luata de la tara de la porumbi si adusa la oras de un sponsor ciocu mic...
Nu am mai jucat de mult LF si pana acum era pe forum deaia am zis de forum... dar dupa cum pot vedea toti in screenuri am cerut dovada unde sunt inscris in giveaway si nu a vrut sa imi dea nici add si nici skype-ul lui sa il zica si mia dat si block pe deasupra si cica eu sunt tepar DAR DEFAPT TU TENCUITO SI DERANJ SI CEI PE CARE II PUNETI SA FACA CONCURSURI FALSE SI SA BAGE MINCIUNI SUNTETI TEPARI SAU VOI SUNTETI CEI CU CONTURI FALSE SI CONCURSURI FALSE GG WP





NU VOTATI DERANJ SI ANFELISS NU MERITA O TENCUITA MINCINOASA SI UN POCIT MINCINOS CU VOCABULAR 0

pS NU MAI RASPUND LA REPLY-URI
Avatar utilizator
Metin2 Romania
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1325
Membru din: Vin Iun 02, 2017 6:53 pm
Status: 11.05

Vin Iul 20, 2018 3:01 pm

Topic făcut pentru cearta.

Topic mutat la arhive.
Topic închis.
Discord : .𝓢𝓽𝓸𝓻𝓶𝔂#7875
Închis