Cerere sa nu mai intre handicapatu de AkaStress in staff

Aici ajung toate subiectele care încalcă regulamentul forumului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Bombalisticus
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Lun Aug 27, 2018 9:13 pm
Oraş: Москва
Status: Boss
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Moscova

Joi Aug 30, 2018 10:12 pm

1. Nume şi prenume:**** AkaStress
2. Numele tău din joc:MuieAkaStress
3. ID Skype:MuieAkaStress
4. Câteva detalii personale cu ce te ocupi în viaţa reală, câţi ani ai?:16 ani de cand dau la **** lui AkaStress
5. Ai fost vreodată banat pe forum sau pe joc? Dacă da, de ce?:Doar pe joc de AkaStress ca **** **** mult
6. Ţi s-a furat vreodată contul? Dacă da, cum?:De catre AkaStress
7. Ai primit vreodată mute? Dacă da, de ce?:Pt ca AkaStress e **********
8. Ore jucate(print):Sa va arate AkaStress ca el mia banat contu
9. De ce v-am alege pe dvs.?:Ca i dau **** lui AkaStress
10. Cât la % cunoşti serverul?:Mai mult decatAkaStress
[b]11. Dacă ai făcut parte dintr-o altă echipă, ce rol ai avut acolo?:Din echipa MuieAkaStress
[b]12. Care crezi că este munca unui GM?:SA dea **** lui AkaStress
[b]13. Care crezi tu că sunt caracteristicile unui bun GM?:Sa i dea cu jet si sa i fute femeile virginului de AkaStress
[b]14. De ce vrei să fii GM?:SA dau **** lui AkaStress ca e gras si prost
[b]15. De ce crezi că este o treabă pe care ai putea-o face bine şi care ţi s-ar potrivi?:Sa mi bat joc de AkaStress
[b]16. Ce te motivează de fapt să aplici şi de ce vrei să faci parte din echipa noastră?:Pai fratiorii mei,cu ce sa incep,acest personaj nutmi AkaStress,aka Paul **** mea in gura lui,da ban si mute random,dar ghiciti dc a intrat in staff,ca i dadea saptamanal lui Blue 300 de lei,Blue l-a gasit pe ala cel mai prost dupa server si l-a bagat in staff,pai manca-v-as pl voastra vi se pare normal?Eu zic tot pe fata,scuip cu flegme pe AkaStress.Ba Blue daca respingi cererea eu smr fratii mei ii fac video lui KakaStress si lfac de ras ca e un gras prost.Inca o data MUIEAKAStress
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Joi Aug 30, 2018 10:16 pm

Felicitari ai castigat un ban pe forum.

Topic inchis.
Imagine
Închis