Ghid pentru ofticati :))

Aici ajung toate subiectele care încalcă regulamentul forumului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Be3p
Jucător
Jucător
Mesaje: 34
Membru din: Mar Mar 08, 2016 10:59 pm

Dum Mar 20, 2016 2:51 pm

Am zis ca ar prinde bine pentru uni jucatori acest ghid.
Cum sa nu fii ofticat. :lol: :lol:
1)Niciodata nu lua jocul in serios.Fie ca dai war,duel sau bataie generala.Nu il lua in serios.
2)Daca esti sigur pe sine ca stapanesti un caracter si vezi ca nu te descurci cu el.Calmeaza-te...respira adanc.Nu uita ca bugul vizual este OP pe servere.Chiar daca pe celelalte ai rup orice rasa,ai castigat fiecare eveniment PVP s.a. .Nu uita cu bugul vizual este mereu acolo pentru tine.
3)Nu pune botul la ce zic ceilalti.Daca gasesti vreun copil care te bate la duel si incepe sa scoata fraze de genul "esti praf,eu zic sa te lasi de metin s.a"pur si simplu nu-l baga in seama.
4)Daca cineva te bate in duel.Nu incepe cu "Frate ce critice dai,uita-te ma la el ce auto are,ba esti nebun de unde mi-ai dat skillul ala " . Simplu,frumos ii spui un "GG" si treci mai departe.Este un joc...nu exista jucator pe metin care sa nu fii pierdut un duel in viata lui.
5)Daca jucatorul vezi ca fuge in timpul duelului.Nu fa crize.Pur si simplu fugi si tu.Joaca murdar daca este nevoie.
6)Pune o melodie in timpul duelului.De exemplu "Benny hill" si o sa va transforme duelul intr-o comedie.

Sincer sa fiu si eu am mai avut faze de genul.Pana la urma cine nu are? :lol:

Sper ca nu va deranjat acest ghid :? .Nu l-am facut cu intentia de a supara pe cineva,ci doar cu intentia de a va aduce un zambet pe buze. :D Nu uitati ca jocurile sunt facute sa fie jucate nu traite. ;)
Avatar utilizator
M6Raw
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 415
Membru din: Dum Noi 29, 2015 8:59 am

Dum Mar 20, 2016 3:49 pm

Nu exista duel 1-1 , exista 1-1-bug vizual .
Avatar utilizator
Metin2 Player
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Mie Feb 03, 2016 5:47 pm

Dum Mar 20, 2016 4:55 pm

bv, așa te vreau.
Avatar utilizator
Metin2 Azyrah
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Mar Feb 16, 2016 3:51 pm

Dum Mar 20, 2016 8:04 pm

ke tare bv.
Imagine
Avatar utilizator
Be3p
Jucător
Jucător
Mesaje: 34
Membru din: Mar Mar 08, 2016 10:59 pm

Dum Mar 20, 2016 11:11 pm

Ma asteptam la cateva injuraturi :lol:
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Lun Mar 21, 2016 12:25 pm

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis