Părerile userilor/echipei despre membrii Echipei Metin2LastFight

Aici ajung toate subiectele care încalcă regulamentul forumului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Vin Iul 15, 2016 10:23 pm

Salutări dragi utilizatori!

Acest topic a fost făcut special pentru a vedea ce părerea aveți despre fiecare membru al echipei în parte.
Puteți să vă referiți și la caracterul lui dar și la activitate.

În acest topic pot răspunde atât utilizatorii cât şi ceilalţi membrii ai echipei!

Membrii actuali ai echipei sunt:

Server Administrator
[SA]MrBlue
[SA]Kepe

Team Manager

Game Admin
[GA]Kidde

Super Game Master
[SGM]Medeea


Game Master
[GM]Jawwad
[GM]Fanni
[GM]Lancelot

Helper
[H]Alexandrino

Board Moderator

Designeri
Clea
[GFX]Alle
Torrio

Cod: Selectaţi tot

[b]Echipă joc[/b]
[b][color=#FF0000][SA]MrBlue[/b][/color] »
[b][color=#FF0000][SA]Kepe[/b][/color] »
[b][color=#0000FF][SGM]Medeea[/color][/b] »
[b][color=#0000FF][SGM]Kidde[/color][/b] »
[color=#40BFFF][b][GM]Max[/b][/color] »
[b][color=#40BFFF][GM]Jawwad[/color][/b] »
[b][color=#40BFFF][GM]Fanni[/color][/b] »
[b][color=#40BFFF][GM]Lancelot[/color][/b] »
[color=#FFBF00][b][H]Alexandrino[/b][/color] »

[b]Echipă forum[/b]
[color=#BF00FF][b]Clea[/b][/color] »
[color=#BF00FF][b][GFX]Alle[/b][/color] »
[color=#BF00FF][b]Torrio[/b][/color] »
Ultima oară modificat Joi Iun 22, 2017 12:17 pm de către PvP Metin2, modificat de 2 ori în total.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Solana Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 218
Membru din: Joi Iun 09, 2016 9:51 pm

Vin Iul 15, 2016 10:48 pm

Blue este Blue , o persoana de treaba care a realizat un server minunat , ce sa mai zici . Nr1. :lol:
Kepe - Intra mai rar pe server , dar este un om cu mare caracter , serios , care isi face treaba asa cum trebuie.
Medeea - Mai este in staff ? Oricum Medeea se descurca minunat. ;)
Reaper - Se descurca bine , este serios , corect si mereu incerca sa-si faca treaba cat mai bine.
Jawwad - Un mare om , care este de foarte mult timp pe server .. Bravo , te felicit pentru ceea ce faci.
DANYTO - Nu il cunosc foarte bine , dar din ce am vorbit cu el si din actiunile lui reiese ca este un om matur .
Dokita - A fost recent acceptat ca BM , dar se descurca bine si ii urez succes in continuare !
AndrewIsBack - Face o treaba buna ca designer.
kuarez - Face lucrari frumoase si merita sa fie designer.

Acestea au fost parerile mele pe scurt despre staff-ul echipei . Un staff matur si minunat. BRAVO!
Avatar utilizator
Adda666
Jucător
Jucător
Mesaje: 39
Membru din: Lun Feb 29, 2016 11:12 pm
Oraş: Dubai
Status: visă

Vin Iul 15, 2016 11:20 pm

Jawwad & [TM]Kepe -nr1 izii :lol:
Avatar utilizator
Bogdannn
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Mie Noi 11, 2015 6:31 pm

Sâm Iul 16, 2016 6:47 pm

[SA]MrBlue - Blue este un băjet de treabă , dar și arogant câteodată .
[TM]Kepe - Kepe este un băiat de nota 10. Îmi aduc aminte când dădeam set cu el și cu Jawwad în mapa pvp . Fosta mapă pvp . xD
Medeea - Medeea este o fată foarte carismatică și își merită locul în echipa staff-ului.
[SGM]Reaper -Reaper sau cum ii zic eu Ripăr un SGM care știe ce face .
Jawwad - Jawwad , un BoardModerator de nota 10 , este foarte activ pe forum și chiar își merită funcția de BM al acestui forum / server.
DANYTO - DANYTO un BoardModerator și un Helpăr activ , care știe ce face , nu se enervează și e chiar foarte amuzant.
Dokita - Dokita este un băjet foarte bun cu playerii din jurul lui , când e nervos e de rău , deci aveți grijă la el . :lol: :lol:
AndrewIsBack - AndrewIsBack un băiat care știe să lucreze în multe programe de editat , un designer foarte priceput , chiar își merită funcția de designăr al acestui server / forum.
kuarez -Kuarez este la fel ca AndrewIsBack. Adică știe ce face , să lucreze și multe altele , și el chiar își merită funcția.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Sâm Iul 16, 2016 8:45 pm

[SA]MrBlue - este un om foarte minunat, care a construit un sv foarte minunat.
[TM]Kepe - kepe este un om foarte matur cu capul pe umeri, stie mereu ce are de facut, are activitate, este foarte sociabil cu oamenii din jurul lui.
Medeea - pe Medeea o cunosc de ceva vreme, este o fire cam sensibila, are activitate pe joc cat si pe forum, se comporta mereu frumos cu playerii indiferent de situatie.
[SGM]Reaper - reaper este un model de urmat in echipa staff-ului metin2 Last Fight, se descurca foarte bine in ceea ce face.
Jawwad - este un om minunat, este mereu activ, isi face mereu treaba asa cum trebuie.
DANYTO - este un bun prieten de-al meu, am trecut prin multe impreuna, vad ca a avansat ca si [H] pe joc, face o treaba foarte buna.
Dokita - eu sunt Dokita, am 16 ani, fac parte din echipa forumului, imi place sa socializez cu lumea, imi place mereu sa ajut oamenii din jurul meu.
AndrewIsBack - nu-l cunosc prea bine, dar din atitudinea lui, este un om cu capul pe umeri si destul de matur.
kuarez - este un recent prieten de-al meu, am ajuns sa-l cunosc putin, este activ pe forum, face o treaba buna si il felicit pentru asta.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
CaNaBySs
Jucător
Jucător
Mesaje: 29
Membru din: Sâm Iun 25, 2016 1:43 pm

Mar Iul 19, 2016 5:27 pm

[SA]MrBlue - Este un om cu potential , chiar daca are o varsta micuta,este de treaba !
[TM]Kepe - Si el este un om cu potential, stie ce face, cu o varsta destul de mare.
Medeea - Ea nu intra chiar asa de mult pe server,de cand sunt pe server eu nu am vazut-o deloc , deci imi pare rau,am o parere negativa despre tine.
[SGM]Reaper - Un om dala' smecher, daca ii incalci regulamentul n-ai scapare, cam asa si cu tine, esti un om cu potential, chiar daca ai o varsta micuta,esti de treaba !
Jawwad - A incalcat regulamentul, am o parere negativa despre el.
DANYTO - Un om foarte activ in functia sa, si stie ce sa faca pentru a tine functia sa in picioare !
Dokita - La fel ca DANYTO, un om activ si stie ce trebuie sa faca !
AndrewIsBack - este foarte bun in rolul lui, chiar daca este putin mai "crud" e de treaba si smecher ! :D
kuarez - Stie ce trebuie sa faca un design,e foarte priceput in functia sa !
Deci,mi-am dat cu parerea.
Medeea,imi pare rau.. :(
Jawwad, nu imi pare rau.
Bafta.
Avatar utilizator
Bogdan
Începător
Începător
Mesaje: 124
Membru din: Vin Aug 12, 2016 10:33 pm
Oraş: virtual
Status: Om simplu;
Regat: Galben
Caracter: Războinic

Sâm Aug 13, 2016 4:16 pm

[SA]MrBlue - Un baiat foarte priceput in felul lui de a fi, este un baiat foarte complex,si stie ce trebuie sa faca oricand.
[TM]Kepe - Este un Team Manager foarte priceput , asa ca, ma rog ca acest Team Manager sa nu fie exclus.
[GA]Medeea - Este un inger printre noi, este o fetita foarte priceputa,pot sa zic ca are si un nume frumos in viata reala, meriti aceasta functie.
[SGM]Reaper - Un baiat foarte complex,respectos,si hotarat, este cel mai bun [SGM] care am vazut pana acum,sper sa nu te lesi de treaba :)
[GM]zTN- Acesta este un Game Master foarte bun, ba cand e in staff, ba cand nu e :lol: . Se pricepe foarte bine in felul lui de afi,are acel potential pentru aceasta functie,incredibil,bravo.
[H]Elena - Nu am ce zice despre tine doar lucruri frumoase,esti foarte priceputa,perfecta,respectoasa,inteligenta,amabila , stii foarte bine sa conduci aceasta functie cu succes.
[H]qAnne - Esti o femeie priceputa,perfecta,respectoasa,inteligenta,amabila , esti foarte buna in aceasta functie, bravo.
[H]55Hz - La fel ca si ceilalti helperi , priceput,respectos,inteligent,amabil , si foarte priceput in functia ta.
[H]Riya - Esti o femeie priceputa,perfecta,respectoasa,inteligenta,amabila , esti foarte buna in aceasta functie, bravo.
Jawwad - Un Board Moderator foarte priceput,are o vechime foarte buna,este perfect asa cum e, succes.
Dokita - Bravo,esti un Board Moderator foarte intelegator,priceput,rabdator chiar si amabil. Felicitari ca esti in aceasta functie.
AndrewIsBack - Un designer foarte priceput , stie face imagini impecabile.
mNk720p - Felicitari pentru ca esti in aceasta functie,stii ce sa faci in aceasta functie, faci imagini foarte frumoase
Timeflies - Un designer destul de priceput,stii sa faci imagini incantatoare, felicitari ca esti alaturi noi.
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Sâm Aug 13, 2016 7:03 pm

[SA]MrBlue - Pai Bluita, e izi, esti un om de nota 200, ai conceput un server care-l are pe vino-ncoa', stii sa te comporti cu playerii si esti saritor intotdeuna. :)
[TM]Kepe - Dariuuuus :> Nu prea esti tu activ, dar esti foarte de treaba, e usor de discutat cu tine si nu ai arogante ca altii =)
[GA]Medeea - Csz aici, se stie ca esti vtm, nu-i asa Oana? =)) Pm cand mai vrei sa dansam ca renii :> :lol:
[SGM]Reaper - Stefan. Tu esti cel mai serios din staff, iti faci treaba foarte bine si iti meriti functia din plin, dar ar mai trebuii sa te si relaxezi uneori :lol:
[GM]zTN- Andrei, csz despre tine, ne-am mai certat noi dar am ramas mereu prieteni buni :* :D
[H]Elena - Nu te prea cunosc, dar am vazut ca iti face treaba foarte bine. Tine-o tot asa :*
[H]qAnne - Andreeaaaaaa :> In primu rand spune-i lu Bluita sa nu te mai traga cand te vede langa mine ca nu te mananc =)) Esti o persoana super ok, de treaba si iti meriti functia.
[H]55Hz - Marius, ne stim de putin timp dar am reusit sa ne imprietenim si cred ca esti printre cele mai de treaba persoane de pe server. Marius, mare om, mare caracter. Foarte de treaba, te pricepi in ceea ce faci ~si ca helper, si ca designer~ tot asa nr1
[H]Riya - Hmmm Florinco :lol: :lol: Mai stii cand erai "mami"? =)) Ne-am distrat bine impreuna si esti o super prietena. Sa ma anunti cand te hotarasti sa tai porcul acela =))))
Jawwad - Gheibriel, cf? Bn deci esti destept si de treaba cand vrei, dar doar cand vrei ca in rest 'jprst =)) Iti meriti functia de moderator, dar cea de designer este facuta special pentru tine. =)
Dokita - Arogant si arfist, fara suparare. Am avut putine tangente cu tine, dar mi-ai lasat o parere nu foarte buna :(
AndrewIsBack - Nu prea te cunosc dar stiu ca iti faci foarte bine treaba ca designer si te pricepi tot asa.
mNk720p - Marius, ne stim de putin timp dar am reusit sa ne imprietenim si cred ca esti printre cele mai de treaba persoane de pe server. Marius, mare om, mare caracter. Foarte de treaba, te pricepi in ceea ce faci ~si ca helper, si ca designer~ tot asa nr1
Timeflies - Nu te cunosc prea bine, dar din singura discutie cu tine am tras concluzia ca esti increzut, fitos si arogant. Pe scurt, esti exact opusul lui Darius (Kepe).

Acestea au fost parerile mele despre membrii echipei Metin2 Last Fight, o echipa minunata alcatuita din oameni exceptionali. Mi-am spus opinia, nu vreau ca nimeni sa se supere. Multa bafta in continuare tuturor!








Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
RonyIsBack
Jucător
Jucător
Mesaje: 44
Membru din: Lun Iun 27, 2016 7:34 pm

Lun Aug 15, 2016 4:49 pm

[SA]MrBlue - Păăi ce să zic albăstrel e forţa :lol: :lol: dacă nu ar fi fost el cu svr lui eu m-aş fi jucat mario
[TM]Kepe - Kepe este mai mult decât un om, el este un super erou :lol: e foarte serios şi până să ia o decizie o face cu foarte mare atenţie
Medeea - Medeea vţm serioasă, dură şi foarte de treabă
[SGM]Reaper - Ripăăăr mâna mea dreaptă de şi nu mă cunoşti pe metin yo da pwp ;)
[GM]zTN- Andrew frtl meu nr1 , nu mă lasă la greu (dă şi mie 1 acc) :lol: :lol:
[H]Elena - Elenuţaaa nu prea ştiu ce să zic de ea .. îşi face treaba dăă
[H]qAnne - Anne un helper foarte de treabă şi activ mai mereu
[H]55Hz - Yoooy el e helperu meu pt duele pe site pwp
[H]Riya - Ramona.. de şi nu e de mult timp în staff este mai activă decât alţi helperi şi işi face treaba
Jawwad - Cel mai priceput designer şi board moderator pe care l-am întâlnit
Dokita - Un om naşpa care mă înjură :x
AndrewIsBack - Am avut nevoie de tine cândva la un avatar am făcut cerere şi ţi-ai bătut joc de ea
mNk720p - Frtl meu nr1 , un designer bun, care îi plac şamancele :lol:
Timeflies - Nu te cunosc , dar sper sa îţi faci treaba in aceasă comunitate .
Avatar utilizator
JIXU
Jucător
Jucător
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Aug 27, 2016 4:36 am

Lun Sep 05, 2016 2:37 am

[SA]MrBlue - Este de nota 10 si foarte de treaba!
[H]Diana - Este numarul 1!!!!!!!!!!!!!!!!!@@@@@@@@@@@@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar utilizator
MT2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 735
Membru din: Mar Iul 19, 2016 12:55 am
Status: B.M.V
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mar Sep 06, 2016 3:04 pm

[SA]MrBlue - Foarte deştept, a creat cel mai bun pvp classic din ţară.
[TM]Kepe - De treabă, ştie să pună provocări
Medeea - Este corectă şi de treabă, doar cu cine merită
[SGM]Reaper - Foarte activ pe forum.
[H]Diana - Este mereu la locul potrivit. Este o fată de gaşcă. ZAMBALA DUNGA HUNGA BUNGA.
Rebekah - După părerea mea, a fost cel mai bun GM.
Jawwad - Cel mai bun BM.
Dokita - Mare gagicar.
AndrewIsBack - Un designer foarte bun.
55Hz - Cel mai tare din parcare şi parcarea-i goală.
Imagine Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mie Sep 07, 2016 11:23 am

[SA]MrBlue - Este un băiat bun. Mulți dintre voi vă dați bine pe lângă el, dar pe la spate îl bârfiți. Este caracterizat în multe feluri, iar cele mai multe caracterizări nu sunt ok. Vă dați cu părerea doar așa, să vă simțiți bine, când de fapt abia ați schimbat 2-3 vorbe cu el. E o persoană deschisă, glumeață de treabă și corectă. Pot spune că ai despre ce vorbi cu el. Asta dacă ești fată (mare gagicar Blue). Da, în fine, glumesc cu ultima parte. Aia era doar părerea unor jucători, realitatea fiind complet diferită. Aviz fetelor: îi luat :lol:
[TM]Kepe - Este o persoană calmă, și cu simțul umorului. Se ocupă de server de mai bine de 1 an și face o treabă foarte bună.
[GA]Medeea - Sor-mea. Se ocupă de server. Este o persoană corectă, glumeață, înțelegătoare, dar și serioasă atunci când este nevoie.
[SGM]Reaper - E foarte serios și corect. Greu îți dai seama dacă glumește când spune ceva.
[H]Diana - Perfectă. Glumesc, nu știu ce aș putea spune despre mine. :lol:
Rebekah - Se ocupă de forum, a avut o activitate bună și ca Helper.
Jawwad - Vreau și eu post-urile tale. Îți faci bine treaba.
Dokita - Și post-urile tale le vreau. Când vreau să închid un topic apăs pe trimite și apare t/c dat de tine, plâng.
AndrewIsBack - Un băiat care se ocupă. Felicitări, îmi plac lucrările tale!
55Hz - Ioi, tu ești designer-ul meu. Mulțumeeeeesc încă odată pentru semnături și avatar. Bună treabă, continuă tot așa!
Prin această postare vreau să încurajez utilizatorii să-și exprime opinia. Pentru noi contează părerea voastră. Așa ne putem da seama cu ce greșim, și să remediem. Pe lângă asta, mereu sunt bine venite niște vorbe bune.
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Joi Sep 08, 2016 10:30 pm

MrBlue Nr1 BUZZ NR1
 ! Mesaj de la: Jawwad
Ai primit avertisment pentru off-topic.
Avatar utilizator
Drogatu
Jucător
Jucător
Mesaje: 23
Membru din: Mie Sep 21, 2016 8:24 pm

Joi Sep 29, 2016 9:56 pm

[SA]MrBlue - Un Server Administrator destul de priceput încât sa tina un server atât de perfect în picioare.
[TM]Kepe - Te stiu de foarte mult timp, foarte multe persoane ar trebui să ia exemplu după tine.
[GM]Medeea - Esti tu inactiva , dar esti perfecta.
[GM]Diana - Deci,despre această persoană vreau sa spun ca este cea mai perfecta persoana din staff alături de primii doi,stie cum sa se comporte , nu face favorizari , parcă o stiu de un an pe Diana , ,,Domnișoară Blue" :lol: , sa nu te schimbi niciodata,esti o fata de nota 100.
[H]HoldUP - Nu te stiu de mult timp,dar iti faci treaba.
Rebekah - Esti priceputa si pregătita pentu acest post.
MihaiIsBack - Esti nou,nu te stiu,ma uit după tine si o sa editez
Dokita - Asta e băiat de nota 11, luați exemplu ca BM de la băiatul ăsta.
Esti nr1,stiai?
Kassar - Asta-i Andrew,asa-i? Ba baiatule , te pricepi ca designer sa imi trag doua , bravo , esti perfect
Luxor - nu te stiu,aceasi părere ca la MihaiIsBack
Avatar utilizator
king20
Jucător
Jucător
Mesaje: 23
Membru din: Vin Dec 02, 2016 7:53 am

Joi Dec 08, 2016 12:41 pm

Community Manager
[SA]MrBlue - om ok,se descurcă cu conducerea serverului.
[SA]Kepe - nu cunosc.


Team Manager


Game Admin


Super Game Master
[SGM]Diana - se ocupă de forum,server, de designer,persoană ok.

Game Master
[GM]Edy - nu cunosc,ms de pro apropo
[GM]Manu - nu cunosc


Helper
[H]Apofis - băiat dur,amuzant e ok.
[H]SunRise - nu cunosc
[H]Catrisse - nu cunosc
[H]Karla - nu cunosc.

Board Moderator
Dokita - activ pe forum.


Designeri
Avatar utilizator
Sapho
Jucător
Jucător
Mesaje: 35
Membru din: Lun Dec 05, 2016 11:25 pm

Mar Dec 13, 2016 6:28 pm

Community Manager
[SA]MrBlue: Din punctul meu de vedere Blue are o multime de calitati , dar si defecte ( sper ca nu o sa se supere :)) ). Este perseverent ( lupta pentru server , am prieteni care-mi zic ca de fiecare data cand au apelat la el le-a rezolvat cu succes problemele ) ; concis ( scurt si la obiect) ; fire creatoare ; da dovada de inteligenta ( se descurca in situatii neprevazute ) . Iar defecte: iute la manie , usor de influentat. [SA]Kepe: Kepe mi se pare genul de persoana calculata , stie exact cand trebuie sa vorbeasca , ce sa vorbeasca , este carismatic . Nu stiu ... are temperament flegmatic , imi place .


Team Manager


Game Admin


Super Game Master
[SGM]Diana: Pe Diana nu o cunosc , dar pot trage niste concluzii , dupa implicarea ei intr-un anumit subiect. Pot sa observ faptul ca este meticuloasa , ofera atentie pana si celor mai marunte detalii , este doar desteapta , nu inteligenta ( sunt doua lucruri diferite ) , usor superficiala ( nu ia in calcul toate detaliile ; in cazul referirilor particulare are succes , dar cand generalizeaza scapa anumite aspecte ). Pot sa zic* ca prezenta ei in staff ma incanta , am urmarit activitatea ei de pe forum ( in ultimul timp ) si pot sa spun ca da cel mai potrivit raspuns pentru rezolvarea problemei , nu se implica subiectiv , analizeaza . Chiar isi da interesul** . Bravo .

Game Master
[GM]Edy
[GM]Manu
Pe Edy si Manu o sa-i bag in aceeasi oala , pentru ca nu prea am avut contact cu ei si , in viziunea mea , ii vad cam pe aceeasi lungime de unda : nu va suparati pe mine baieti , dar va scapa din mana pestisorul pe coada caruia este scris gramatica . Iar eu cand vad greseli de limba romana ... pentru o asemenea functie ... Deci nu e vorba doar de gramatica . Sintaxa , lexic , tot . In schimb sunteti activi pe metin si , din cate vad , ii faceti pe cei din jur sa se simta bine ( nu si pe mine :) ) .

Helper Pe cele doua nu le cunosc . Iar activitatea lor pe server , o vad in felul urmator : doua samance care schimba costumele si itemele la un interval de timp . Probabil ca asculta , pe fundal , in casti , un soi de Nicu Paleru . Mult succes le doresc .
[H]SunRise
[H]Karla
Ultima oară modificat Mar Ian 03, 2017 8:05 pm de către Sapho, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Gravity
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 163
Membru din: Sâm Dec 17, 2016 9:38 am

Mar Dec 20, 2016 5:37 pm

Toată echipa de pe Metin2 Last Fight mi se pare de treabă, capabilă si implicată in ceea ce face...Nu are rost să ii iau pe fiecare in parte deoarece as repeta de multe ori aceleași calități la fiecare membru...
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mie Ian 11, 2017 5:07 am

Toate cele bune si tot respectu membrilor din staff mai ales Blue & Kepe . O mica problema cu Diana,a luat de la Blue partea cu manelele si imi da teroare :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
m1ckutzuc
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Oct 08, 2016 6:54 am

Vin Ian 27, 2017 3:10 am

O părere cât mai bună :D
Avatar utilizator
Metin2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 688
Membru din: Vin Oct 14, 2016 11:53 am

Mie Feb 01, 2017 1:45 pm

[SA]MrBlue - Un baiat care merita tot respectul.A pornit de la un mic proiect si l-a transformat intr-un pvp de top in Romania. Blue e un baiat ce stie de gluma, cateodata e cam copil dar in general gandeste mult mai matur ca majoritatea baietilor de varsta lui.
[SA]Kepe -Un om de nota 10, stie de gluma ,poti vorbi orice cu el , nu tine suparare si stie ce sa vorbeasca si cand sa o faca. Este mana dreapta a lui blue si ajuta enorm comunitatea LastFight.
[GA]Diana - O fata care chiar isi face treaba.Chiar daca uneori pare cam intepata si aroganta , este o fata buna care chiar ajuta comunitatea LastFight.Ea este mana stanga al lui Blue, daca nu chiar ambele maini.
[SGM]Edy - Un bou, n-am cuvinte, merita remove.
[SGM]Manu -Un baiat de nota 10, am intrat in echipa LastFight cam in aceiasi perioada si intotdeauna am lucrat in echipa. Se ocupa foarte bine de sarcinile lui si este deschis la orice fel de discutie.
[GM]Vorador - Un baiat de incredere care isi face treaba foarte bine.
[H]Apofis - Este unul dintre prietenii mei cu care ma inteleg foarte bine. De asemenea tin sa precizez ca ii imprumut costumele, deci este si un fel de Confucius al echipei LastFight.
Închis