CERERE UNBAN

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
mariius1
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Joi Iun 02, 2016 11:12 pm

Lun Iul 25, 2016 10:26 pm

Numele tău din joc:lChinezu
Numele inculpatului:Chinezu / [Super game moderator] Reaper .
Motivul reclamaţiei:Am luat ban pe motiv "Furt de identitate" .
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:-
Alte detalii (Opţional): Salut , Chinezu . imi pare rau pentru ca ti-am furat identitatea . te-as ruga sa-ti retragi reclamatia , eu am facut cont la blue , din cate am inteles tu esti la rosii . Si in + . Iti poti intreba prietenii , nu ma avut tentatie de furt , nu iti cunosc prietenii . Nu am cerut la nimeni nimic , daca tu crezi asta . Te-as ruga sa vii cu un print . Multumesc din tot sufletul . astept parerea voastra . in special a staffului . si a chinezului . Atat am avut de spus .
Avatar utilizator
RaullFlvs
Începător
Începător
Mesaje: 85
Membru din: Mar Iul 19, 2016 5:07 pm

Mar Iul 26, 2016 12:01 am

Zic ca merita unban. Adica daca vroia sa fure si era cont fals ca sa fure prietenii lui Chinezu nu cred ca isi lasa siteurile pe cont..si dupa "ce isi făcea treaba" il stergea ca sa nu poata lua ban. Pana la urma nu s-a dat drept Chinezu. Adica acest nume este o "specie" de oameni la fel ca si "filipinez", "taiwanez" etc.. In reclamatie doar apare caracterul ninja. Nu este un print clar cum ca ar cere iteme in numele lui Chinezu sau s-ar autojigni, atunci ar fi meritat ban deoarece se dădea drept Chinezu. Sper sa ia unban mai ales ca a si donat. Nu îmi este prieten nici nu-l cunosc. Mi-am spus părerea mea deoarece cred ca nu s-a procedat corect dandui-se ban mai ales ca nu a cerut absolut nicio licoare sau l-a jignit pe Chinezu.
Chinezu
Începător
Începător
Mesaje: 68
Membru din: Mie Noi 11, 2015 9:07 pm

Mar Iul 26, 2016 10:49 am

Am primit acel print cu el fiind map1 roșu cu breasla sau cu ce era el. Si am rugat-o pe prietena mea să îl întrebe dacă mă cunoaște și să ii spună ca nu cumva să fure iteme sau să se dea drept mine. Si el i-a răspuns cu nepăsare ca nu il interesează cine sunt eu si ce fac eu ca asta îi este porecla de acolo și reclamația mea. Bun , eu nu am nimic personal cu el atâta timp cât el nu face ce am zis mai sus. Rog să ii se dea unban dacă asta este posibil. Mulțumesc.
Imagine
Avatar utilizator
RaullFlvs
Începător
Începător
Mesaje: 85
Membru din: Mar Iul 19, 2016 5:07 pm

Mar Iul 26, 2016 12:04 pm

Chinezu scrie:Am primit acel print cu el fiind map1 roșu cu breasla sau cu ce era el. Si am rugat-o pe prietena mea să îl întrebe dacă mă cunoaște și să ii spună ca nu cumva să fure iteme sau să se dea drept mine. Si el i-a răspuns cu nepăsare ca nu il interesează cine sunt eu si ce fac eu ca asta îi este porecla de acolo și reclamația mea. Bun , eu nu am nimic personal cu el atâta timp cât el nu face ce am zis mai sus. Rog să ii se dea unban dacă asta este posibil. Mulțumesc.
Mă bucur ca ai inteles problema! ^^ Esti un om bun
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Mar Iul 26, 2016 1:57 pm

Contul a fost deblocat. Sterge caracterul cand intri pe el.

Topic Closed!
Imagine
Imagine
Imagine
Închis