Cerere unban

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Rop
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 242
Membru din: Vin Mai 12, 2017 12:35 am
Status: ꜱᴀᴛᴀɴ'ꜱ ʟɪʟ ɢɪʀʟ

Vin Aug 18, 2017 6:33 pm

Numele tău din joc: Khalesia, [REGE]CataLyN
Numele inculpatului: [SA]MrBlue
Regula încălcată: Recunosc, am intrat pe mai multe conturi cu baza de la ROP2, neştiind că se dă ban pentru aşa ceva. Cel puţin 10 conturi erau ale mele, ale lui Cătălin şi ale prietenilor. Eu sunt cea care a greşit, însă îmi asum vina şi promit că nu se va mai întâmpla pe viitor. Cătălin n a fost nici măcar complice când am intrat eu pe conturile acestora, iar ip ul ce îi apare la acea listă cu conturi, sunt toate ale lui şi ale mele. Poţi verifica de la primul ip..el a luat ban fără nici un motiv.
Durată banului: Permanent
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Consider că fiecare persoană merită a 2a şansă, la fel cum au primit o mulţi de pe sv + m am învăţat minte.
Alte detalii (Opţional): Ne cerem scuze pentru problemele creeate anterior şi cum ai scris şi tu într un topic şi citez "vrem să încep o nouă relaţie player-staff care să fie cât se poate de deschisă [..], să ne schimbăm radical".
Imagine
Avatar utilizator
vladoles
Începător
Începător
Mesaje: 57
Membru din: Lun Iul 24, 2017 10:08 am

Vin Aug 18, 2017 6:45 pm

mars in morti ***** stai cu banu
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Vin Aug 18, 2017 7:24 pm

Contul ramane blocat deoarece ati incalcat regulamentul jocului.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis