UNBAN

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
SelleRoyal
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 162
Membru din: Lun Ian 04, 2016 5:45 pm
Oraş: Ninjania
Status: Inegalabil
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Prominent

Dum Mai 21, 2017 1:24 pm

Numele tău din joc:[PvP]kentaRoyala
Numele inculpatului:[GM]Jawwad
Motivul reclamaţiei:Abuz de comenzi cer UNBAN si scoaterea lui Jawwad din staff .E un topic mai jos lasat de mine si sunt mai multe reclamatii la adresa lui
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional):Vreau sa-mi raspunda kepe sau Blue.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Dum Mai 21, 2017 1:36 pm

Prima dată ţi-am dat 24 de ore pentru:
Imagine
După care ţi-ai făcut alt caracter şi ai luat mute 24 de ore şi pe acela pentru:
Imagine
Iar acum ai luat 48 de ore pentru că ţi-ai şters caracterul pe care ai primit prima dată 24 de ore.
Motiv:
Imagine
Ţi-ai şters caracterul cu 48 de ore mute şi mi-ai dat pm:
Imagine
Pentru asta ai fost sancţionat cu ban permanent pe joc.


Ai încălcat regulile:
Insultele aduse unui membru staff sau serverului se pedepsesc cu blocarea chat-ului de la 12 ore până la 24 de ore sau blocarea temporară sau definitivă a contului. Insultele pe la spatele unui membru staff sunt mult mai serioase, contul tau putând fi blocat direct pentru acestea.

5. Răspândirea de informații false ce au ca scop pătarea imaginii serverului este strict interzisă. De asemenea, acuzațiile nefondate aduse staff-ului nu sunt tolerate.
Aceasta se va sancționa cu blocarea permanentă a contului de joc sau chiar al protocolului de internet (adresei IP).

8. Stergerea unui caracter pentru a evita o pedeapsa (marimea fiind irelevanta) duce la blocarea protocolului de internet.



Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Joi Mai 25, 2017 6:30 pm

Ai incalcat regulamentul jocului. Sanctiunea a fost acordata corect si va ramane.
Imagine
Imagine
Imagine
Închis