Unban

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Lun Mai 29, 2017 10:30 pm

Sa o luam cu inceputut, ai fost banata pentru incalcarea acestei reguli:
21 Discutiile purtate cu membrii staff-ului nu pot fi impartasite altor persoane decat cu acordul scris al acestora.
In primul rand, prin acel "fa-mi" pe care ti l-a spus Oana, ti-a confirmat faptul ca poti sa-i faci TOPIC, nu sa postezi IMAGINI cu conversatiile noastre de pe confa STAFF. Oana te-a adaugat in conferinta STAFF, CU ACORDUL MEU pentru a-ti cere explicatii in legatura cu parerea oferita. Nu a vrut sa se certe cu tine, nu a intentionat nici macar o secunda sa te jigneasca. Pur si simplu a vrut sa cunoasca motivul pentru care tu ai spus ceea ce ai spus. S-a simtit nedreptatita si oarecum a simtit ca o parte din informatiile oferite de tine sunt false. Acesta este motivul real pentru care tu ai fost adaugata in confa STAFF. In momentul in care ai fost adaugata, ai inceput sa o faci analfabeta, agramata si asa mai departe. Oana din nou, nu ti-a raspuns intr-un mod ostil si a incercat sa poarte un dialog cat se poate de normal cu tine, invitandu-te sa iei parte la discutia vocala. Tu ai refuzat acest lucru indirect si ai inceput din nou sa pui paie pe foc, vorbind cu o atitudine ostila si incercat pe cat posibil sa o jignesti intr-un mod indirect pe Oana. In momentul in care ai inceput sa transformi acest conflict indirect intr-un conflict direct, nervii Oanei s-au aprins si cred ca toti stim ce a urmat. Repet, Oana nu a avut niciodata intentia de a te jignii. Tu ai inceput sa-i adresezi vorbe urate si sa o provoci. Avand in vedere faptul ca noi nu avem nici o putere pe Skype si nu va putem sanctiona pe joc pentru ceea ce voi faceti pe Skype, mi se pare normal ca si noi sa avem dreptul de a ne apara. Atata timp cat nu avem nici o putere si nu va putem sanctiona, nu putem tacea si sa ne lasam injurati. Oana nu a facut decat sa se apere, intreg conflictul a fost initiat de tine si a continuat pana in momentul in care nervii Oanei au cedat. Mi se pare normal sa raspundem cu aceeasi moneda atata timp cat suntem provocati si nu avem nici o alta metoda de a va calma. Tu, Arisa nu ai fost sanctionata pentru dialogul purtat cu Oana pe Skype. Tu ai fost sanctionata pentru incalcarea regulii 21. Daca tu , nu faceai acel topic la "Discutii generale" in momentul de fata te jucai pe server si totul era cat se poate de OK. Apofis a fost debanat datorita faptului ca a fost in conferinta cu noi si ne-a explicat faptul ca el nu era constient de faptul ca va primi ban si in mare parte a fost considerat complice. Apofis nu a incalcat nici o regula prezentata in regulament, a fost considerat un simplu complice motiv pentru care a fost debanat. Nu ne-am intimidat deloc cu acel videoclip, ca sa-ti explic si tie. Pozele prezentate in acel videoclip, cel putin cele in care apar eu sunt din anul 2014. Nici macar nu activam in acest STAFF in acea perioada si pur si simplu nu ma afectau in niciun fel. Eu dau webul oricui, oricand si nu ma ascund de felul in care arat, nu degeaba am poza de profil cu mine. Pozele prezentate in videoclip sunt extrem de vechi si nu inseamna nimic atat pentru mine cat si pentru ceilalti membrii. Referitor la videoclipul postat de noi, a fost o simpla replica la ceea ce ati facut voi. Nu am facut decat sa va demonstram acelasi lucru. In trecut nici voi nu aratati mai bine si nu sunteti cu nimic mai presus decat noi. Acest lucru am vrut sa demonstram , postand acel videoclip. Am vrut doar sa va deschidem ochii si nimic altceva. Referitor la ban-ul tau, acesta ramane deoarece ai incalcat regulamentul jocului :-h .

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis