CERERE UNBAN !

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
lower
Jucător
Jucător
Mesaje: 27
Membru din: Lun Mai 08, 2017 2:32 pm

Lun Mai 29, 2017 11:39 pm

Numele tău din joc: Actual , iMaRyRN si MarySEFU
Numele inculpatului: [SGM]Diana , dar nu mai este in staff .
Regula încălcată: Send intr-un war .
Durata banului: IP .
Motivul pentru care considerați că meritați unban: , In acest war reiese faptul cum ca el a luat putin dmg acolo , dar dupa ce s-a miscat , tipul nu mai lua dgm , deci poate fi si bug vizual , 2 la mana . Uitati-va cu viteza 0.25 la Tex0r , a dat skill in gol , adica el avea bug fratii mei . era un bug vizual , V-am tot explicat de 100 de ori , dar nu ma intelege nimeni . sa se faca dreptate , inca 1 amanunt , dupa ce s-a miscat nu a mai luat dmg decat de la otrava ... Multumesc foarte mult , indiferent de raspuns . dar totusi ,putina seriozitate la nivel de [SA]
Alte detalii (Opţional): Contul pe care vreau sa mi-l debanati este grasumilu911 , multumesc foarte mult . UITATI-VA DRQ CA TEXOR DADEA SKILL IN GOL , AVEA BUG VIZUAL , SI DE UNDE DRQ REIESE FAPTUL CA AM FOLOSIT EU SEND DINTRE ATATIA ?
Avatar utilizator
lower
Jucător
Jucător
Mesaje: 27
Membru din: Lun Mai 08, 2017 2:32 pm

Mar Mai 30, 2017 11:03 pm

Up , sa moara tata daca nu va uitati pe video ala si va dati silinta .
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Mie Mai 31, 2017 2:07 pm

Imi asum acel warn, dar in acest video se vede clar ca acel sura da hituri si skill in gol, adica a dat in warul ala Cristi, fix cand a dat pocnitul i-a scazut 6k si fix cand da acele hituri ii scade warului pv-ul, se vede clar ca cel care a filmat are un calculator care merge pe lemne si are foarte mare lag.
 ! Mesaj de la: Kidde
Ai fost sancţionat cu avertisment.
5. In cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate si membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn dupa caz.
Avatar utilizator
maryn1
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Mie Mai 31, 2017 2:38 pm

Vin Iun 02, 2017 12:43 am

up..
 ! Mesaj de la: Kidde
Ai fost sancţionat cu avertisment.
5. In cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate si membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn dupa caz.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Vin Iun 02, 2017 1:32 am

Banul a fost dat de un fost membru staff, si din cate vad a fost dat pe IP. In concluzie, nu ne bagam de niciun fel la banurile IP.

Topic inchis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis