Cerere Unban

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
Bobita
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mie Feb 15, 2017 12:35 am

Mar Mai 30, 2017 10:03 pm

Numele tău din joc: Atoris
Numele inculpatului: [SA]Kepe / [SA]MrBlue
Regula încălcată: Jignirea celor 2 din staff
Durata banului: Permanent
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Avand in vedere ca a trecut 1 an si ceva de la banarea contului consider ca mi-am invatat lectia,a trecut foarte mult timp si cred ca mi-am ispasit pedeapsa pentru niste vorbe si cateva injurii,pana la urma toti mai injuram si chestii,scuze lui Kepe si Blue pentru jignirile ce au fost aruncate acum 1 an jumate.
Alte detalii (Opţional): Povestea se stie..Nu am jucat niciodata pe server cu hackuri sau alte prostii ,atat doar ca am injurat.
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Mar Mai 30, 2017 10:46 pm

Cunoastem povestea ta foarte bine. Ai fost sanctionat pentru niste atacuri la adresa mea, respectiv la adresa domnului Blue. Aceste neintelegeri au avut loc in urma cu aproximativ un an. Sunt sigur ca in perioada aceasta, cat timp ai fost banat ti-ai schimbat perceptiile si comportamentul iar in momentul de fata vei fi pregatit sa respecti regulamentul cu strictete. Contul a fost debanat!

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis