Cerere unban

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
Muiengeru23
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Mar Mai 23, 2017 1:19 am

Joi Iun 08, 2017 2:26 pm

Numele tău din joc: Muiengeru23
Numele inculpatului: [SA]MrBlue
Regula încălcată: Nu am incalcat nicio regula pentru ca nu te-am vorbit pe la spate
Durata banului: Permanent
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Pai cred ca merit unban deoarece nu am incalcat nici o regula, chiar nu am vorbit nimic despre tine pentru ca nici nu te cunosc
Alte detalii (Opţional): -
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Joi Iun 08, 2017 3:15 pm

Ce unban sa iei uratule, ca arati zici ca vinzi potcoave la coltul străzii, nu zici nimic pe la spate?
Hai sa-ti aduc aminte cum il ameninți pe blue ca vi la el la liceu si ca il bati (ce sa bati tu ca ai 40kg) ca de vin ei iti rup coloana cervicala te si bat cu ea.
N-ai făcut nimic?L-ai amenințat si privat si pe la spate crezi ca meriti unban ca se roagă Lupul?Eu nu cred ca meriti, ramai acolo banat.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Iun 08, 2017 3:37 pm

Dar cine ma injura si ma ameninta ca vine la liceu sa ma bata in spate la Kaufland? =))))))) Numai face topic ca stii ca faci degeaba.

Topic inchis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis