UnBan oKenTo

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
sebiloz
Jucător
Jucător
Mesaje: 7
Membru din: Joi Apr 27, 2017 6:36 pm

Sâm Iun 10, 2017 2:10 pm

Numele tău din joc: oKenTo
Numele inculpatului: [SGA]Diana - [SA]MrBlue
Regula încălcată: Bug Elixir Rosu
Durata banului: 7 zile mi sa zis dar din cate vad am ban permanent.. :/
Motivul pentru care considerați că meritați unban: stiu am gresit ca am facut si un filmulet ca staff-ul Lastfight nu este in stare de nimic , da am facut aia din cauza starii de nervi si starii foarte naspa pe care am avut , pentru ca stiu ca joc non-stop din 2015 si nu am luat nici un ban nimic si am fost un player corect , stiu acum am gresit si miam cerut scuze , nu stiam cum sa raspund , pur si simplu cand am auzit ca iau ban m-am blocat , stiu am gresit cu video-clipul ala , dar ala e sters de a 3a zi cand am luat ban , si mi-am cerut scuze pentru tot , am recunoscut greseala , stiu ca am facut o prostie mare , oricare player ar lupta pentru contul lui care stie ca il are de cand sa deschis servarul si a muncit pentru acele iteme care le are pe cont , si eu ma rog ca sa ma intelegi ca orice om ar face asa greseala poate ca din cauza nervilor ( si stresului ) , orice player ar face ca mine ... sper sa ma intelegi ca imi cer scuze si sper sa imi debanati contul , pentru ca as vrea sa mai joc pe acest servar pentru ca ma cunosc cu multa lume si am cu cine juca , imi cer scuze daca am zis ceva jignitor , si imi cer scuze inca o data pentru ce am facut si imi pare foarte rau , sper ca voi staff-ul ma intelegi si stiti cum e ... astept un raspuns de la voi , multumesc !!
Alte detalii (Opţional): Eu zic ca merit sa mi se debaneze contul pentru ca am zis adevarul , nu am mintit cu nimic , nu am zis nimic jignitor , stiu ca atunci in ziua in care am luat banul pentru acel bug am zis si nu am vrut sa zic acele lucruri si etc , dar eu mi-am recunoscut greseala si mi-am cerut scuze de 100 de ori si nu o sa se mai intample , si mna , acum depinde de voi ce vreti si cum vreti sa faceti , acum astept decizia voastra , multumesc !! 8-| =;
Avatar utilizator
xMary
Jucător
Jucător
Mesaje: 25
Membru din: Mar Iun 06, 2017 7:56 am

Sâm Iun 10, 2017 3:28 pm

HAI CA MAP1 IL INJURAI PE BLUE SI ZICEAI CA NU TE INTERESEAZA DE BAN SI ACUM FACI PE VICTIMA , BA DU-TE DRACU DE PREFACUT
 ! Mesaj de la: Kidde
Ai fost sancţionat cu avertisment.
5. In cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate si membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn dupa caz.
Avatar utilizator
sebiloz
Jucător
Jucător
Mesaje: 7
Membru din: Joi Apr 27, 2017 6:36 pm

Sâm Iun 10, 2017 3:57 pm

asa-i cum spui tu :))) va e frica ca daca revin pe srv iar donez si iar va rup ? saracule tot sclav ai ramas... daca revin pe srv te sparg si pe tine si pe bresla ta :*
Avatar utilizator
MzKing
Începător
Începător
Mesaje: 95
Membru din: Vin Apr 28, 2017 4:24 pm

Sâm Iun 10, 2017 3:57 pm

Datii unban..... a stat destul banat ;))) daca vreti ....
 ! Mesaj de la: Kidde
Ai fost sancţionat cu avertisment.
5. In cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate si membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn dupa caz.
Avatar utilizator
MzVlad
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Sâm Iun 10, 2017 3:59 pm

Sâm Iun 10, 2017 4:02 pm

Unban mai bine :X:X:X sa vedem de ce este in stare !!!! :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil:
 ! Mesaj de la: Kidde
Ai fost sancţionat cu avertisment.
5. In cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate si membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn dupa caz.
Avatar utilizator
sebiloz
Jucător
Jucător
Mesaje: 7
Membru din: Joi Apr 27, 2017 6:36 pm

Dum Iun 11, 2017 1:36 pm

MzVlad stai chill daca ma debaneaza iar o sa fac legea <3
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Dum Iun 11, 2017 1:47 pm

blue si kepe. cum a luat unban atoris si riya si toti. sa ia si el unban nu mi se pare corect el sa ramana cu ban si atoris sa ia unban PRO UNBAN
Avatar utilizator
sebiloz
Jucător
Jucător
Mesaje: 7
Membru din: Joi Apr 27, 2017 6:36 pm

Dum Iun 11, 2017 2:26 pm

Mersi fratele buzz , asta e a 4-a reclamatie care o fac pentru unban si nimic...
Avatar utilizator
MzKing
Începător
Începător
Mesaje: 95
Membru din: Vin Apr 28, 2017 4:24 pm

Dum Iun 11, 2017 3:15 pm

Unban baaa atatea conturi au fost debanate ....... si el care este banat de atata timp nu este debanat ....... pana si unele conturi care au folosti hack au fost debanate ......
Avatar utilizator
sebiloz
Jucător
Jucător
Mesaje: 7
Membru din: Joi Apr 27, 2017 6:36 pm

Dum Iun 11, 2017 3:28 pm

frate daca ma credeti am 4 cereri de unban ...
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Iun 11, 2017 10:56 pm

Imi pare rau, contul ramane blocat permanent deoarece ai incalcat regulamentul jocului.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis