Ban bug elixir

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
alexxey95
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Sâm Iul 08, 2017 8:36 pm

Sâm Iul 08, 2017 8:53 pm

Numele tău din joc: ISeeVoices
Numele inculpatului: Nu stiu numele..Am fost deconectat si cand sa ma loghez ban..
Regula încălcată: Bug elixir
Durata banului: 7 zile
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Ma bateam map1 albastri cu cei de la rosi si am folst banat pe motiv (Bug Elixir) Eu joc de 5 zile acest server habar nu am știut de vrun bug.. Nu am facut nici un bug.. Am bagat bani pe srv sa ma relaxez cand vin de la lucru... Nu am facut nici un bug nici macar nu stiu cum se face acest bug. MrBlue mi-a spus pentru ce a fost banat contul. Din cate am inteles kidde a confirmat ca eu aveam bug.. In acel moment cand am fost banat ma bateam langa 3 gm.. daca eram constient de bug ma bateam langa ei cand inainte cu 2 minute un player de la rosi a spus ca bug elixir... Nici nu ma gandeam ca se refera la mine .. Eu am mers langa gm si ma bateam incontinuare.. Va multumesc pentru intelegere..
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Dum Iul 09, 2017 5:32 pm

Salut , ţi-am zis şi in reclamaţia anterioară că te-am sancţionat cu ban 7 zile pentru bugul folosit .. Eu te-am avertizat pe chat '' ISeeVoices anteţie cu bugul la elixir'' nu m-ai ascultat aşa că am trecut direct la sancţiune .
Banul tău se va scoate automat pe data de 15.07.2017

Topic closed!
Închis