CERERE UNBAN!

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
GeoJrr
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 156
Membru din: Dum Dec 25, 2016 10:51 pm

Lun Iul 24, 2017 8:44 pm

Numele tău din joc: xGeoJrr
Numele inculpatului: Tu.
Regula încălcată: Probabil regula ca l-am batut pe ala care a plans la barbut sau duel.
durată banului: .
Motivul pentru care considerați că meritați unban: serios ? primesc ban ca se gaseste un ofticat sa imi spuna ca am bagat send acu 5-7 luni sau ce drq a zis? pai mi-am primit la vremea respecti va pedeapsa, pentru ce sa primesc acum ban daca joc curat si nu am facut nimic? din cauza la un ofticat pe care probabil l-am batut la duel sau la barbut.
Alte detalii (Opţional): L-) daca o i-au cu acum 5 luni acum 1 an 80% au bagat send, ce legatura are prezentu l daca s-a reapucat si joaca corect ? terminati cu oftica bai ghertoilor /:) nu stiti ce motive banale sa cautati ...
Avatar utilizator
MrTheBrT
Jucător
Jucător
Mesaje: 38
Membru din: Joi Dec 10, 2015 6:56 pm

Mar Iul 25, 2017 5:30 pm

Lasă că oricum iei unban,si noi ăștia vechi cu vechime pe server stam banati ;)
 ! Mesaj de la: Fanni
Ai fost sancţionat cu avertisment!
5. în cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate şi membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn după caz.
Avatar utilizator
GeoJrr
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 156
Membru din: Dum Dec 25, 2016 10:51 pm

Mar Iul 25, 2017 8:26 pm

Adv, noi astia vechi stam banati pe motive "ca ai bagat send acu nush cat timp" si te banez si acum degeaba sa fie un pripas fericit :))
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Iul 26, 2017 10:30 pm

Contul ramane blocat permanent deoarece ai incalcat regulamentul jocului.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis