Interdictie?????

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
sefThinker
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Mar Iul 25, 2017 1:33 am

Mie Aug 02, 2017 3:37 pm

Numele caracterului: Thinker
Numele inculpatului: Presupun că Reme sau Reaper
Regulă incălcată : Nu am văzut nici o regulă in regulament cu privinta la flood , dar in fine .
Durata banului: Nu mă interesează conturile banate , mă interesează de ce am interdicție? Mi se pare extrem de aiurea această interdicție ..
Alte Detalii: Vreau să-mi fie scoasă interdictia pentru că joc de 1 an si ceva pe acest sv si pot spune că m-am atasat de el intr-un fel . Dacă din cauza plodului de 13 ani care incepe să ia amploare pe virtualitatea asta iau eu interdictie , este clar unde s-a ajuns cu acest metin2..
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Mie Aug 02, 2017 5:31 pm

E clar unde s-a ajuns cu acest metin2 daca va dati flood pentru toate rahaturile. Echipa este prezenta nu numai pentru a imputernici regulamentul, dar si pentru a se asigura ca jocul decurge cat mai bine posibil. In concluzie, doar pentru ca ceva nu e in regulament, nu inseamna ca ai voie sa faci acel lucru. De aici a provenit si urmatoarea regula DIN REGULAMENT:
5. Dacă credeți că un lucru este ilegal dar nu este scris într-un regulament, cel mai probabil este. Întrebați un membru al staffului înainte de a săvârși o astfel de faptă. Doar pentru că regulamentul nu include fiecare situație posibilă nu înseamnă că puteți profita de asta.

Regula asta a fost scrisa de cand am refacut eu regulamentul anul trecut, asa ca nu ai cum sa spui ca nu era. :)

t/c
Imagine
Imagine
Imagine
Închis