Cerere unban

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
andycristii
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Dum Apr 23, 2017 4:17 pm

Sâm Aug 19, 2017 10:54 am

Numele tău din joc: Ox1gEn
Numele inculpatului: [SA]MrBlue
Regula încălcată: Spargere conturi
Durata banului: Permanent
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Am primit mesaj de la CCatalyNmdfk pe joc ca a facut rost de kinguri. Khalesia a spart contul si a luat tot de pe el. Problema e ca ea a fost '' provocata '' de Jawwad, acesta i-a dat id-u de la contu' lu' XShangX, iar după furt Jawwad s-a asigurat că nu apare un alt ip diferit de cel a lui Shang.
Si din toata povestea asta fiecare se alegea cu ceva, respectiv : Jawwad 3 kinguri + itm, Catalin si Khalesia tot ce ramanea. Nu pot spune ca am fost complice, am tinut kingurile, recunosc, dar la urma urmei ele nici nu ajungeau la mine, practic nu ma alegeam cu nimic.
Alte detalii (Opţional): [REGE]CataLyN a fost debanat pe motiv ca '' nu a fost complice '' imi cer şi eu unban-ul, daca nu am contribuit cu nimic in toata povestea asta.
Rog sa se verifice log-urile + negot-urile pentru ca Jawwad mi-a pus 5 king-uri in negot si nu-mi convine ca eu sa primesc ban si el sa nu pateasca nimic. p.s sa raspunda Blue.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Aug 19, 2017 11:41 am

Contul ramane blocat deoarece ai incalcat regulamentul jocului.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis