Cerere unban...

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
TheLeThaL
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:24 am
Oraş: Iasi
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Dum Dec 03, 2017 8:12 pm

Numele tău din joc: TheLeThaL
Numele inculpatului:TheLeThaL
Regula încălcată: Am folosit odata fishbot pe alt cont si am luat IP...
Durată banului: Permanent.
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Blue, de ce altii gen viewtopic.php?f=82&t=12291 primesc a2a sansa chiar si dupa ce au jignit stafful? Daca dam o a2a sansa, ori o dam la toti ori nimanui..fac iar cerere ca la mesaje nu cred ca raspunzi. Nu inteleg de ce dupa jignire staff ( eu zic ca e mai grav decat sa pui odata fishbot, pe un sv privat) s-au dat deblocari la conturi si asa zisa ''a2a sansa'' iar eu care doar greseala aia am facut-o in 2 ani pe LF nu am a2a sansa sa joc. Alte cazuri viewtopic.php?f=82&t=12325 , viewtopic.php?f=82&t=12248
viewtopic.php?f=82&t=12219 ( DEBANAT DUPA CE A DAT FLOOD)
viewtopic.php?f=82&t=12213 ( DEBANAT DUPA FURT ITEME)
Alte detalii (Opţional): Blue, da-mi te rog o mica explicatie in afara de ''Ramane blocat doarece ai incalcat regulamentu'', de ce eu nu ? De ce eu nu merit a2a sansa. Ei nu au incalcat regulamentul jocului ?
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Dec 03, 2017 8:14 pm

Îmi pare rău dar, contul rămâne blocat permanent deoarece ai încălcat regulamentul jocului.
Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis