Cerere unban xWowGeo

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
xWowGeo
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Mar Sep 26, 2017 2:10 pm

Vin Ian 19, 2018 12:32 pm

Numele tău din joc: xWowGeo
Numele inculpatului: [SA]MrBlue
Regula încălcată: Nu am incalcat nicio regula.
Durata banului: Ban Ip
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Joc de mult timp pe acest server, am minute depuse, si nu as vrea sa le pierd.
Alte detalii (Opţional): Am sa va povestesc tot ce s-a intamplat, era seara si vine un moderator de pe forum cu un cont anonim. Vine la mn si ma intreaba despre ceva intim, iar eu am inceput sa ma cert cu el, i-am spus ca am acces la serverul de teste, iar el a facut ss. In dimineata urmatoare, m-am trezit cu ban ip, ma duc frumos pe skype, il intreb pe Mr.Blue dc am primit ban, si mi-a spus sa ma uit pe forum, m-am dus, am vazut ca a pus doua poze, iar acea reclamatie, a fost acceptata.
Il intreb pe Mr.Blue cu ce am gresit, iar acesta a evitat sa-mi raspunda in acea zi. In ziua urmatoare, il intreb iar, si imi spune ca ceea ce am facut eu, este Atac DoS asupra serverului. Domnule Blue, nu am atacat acest sv, sau un alt server de metin, doar am spus acelui moderator niste minciuni pe care nu ar fi trebuit sa ii le spun. Va rog frumos sa-mi dati unban, deoarece pe parcursul jocului, mi-am facut prieteni noi si am investit timp din viata mea.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Vin Ian 19, 2018 12:44 pm

Îmi pare rău dar, contul rămâne blocat permanent deoarece ai încălcat regulamentul jocului.
Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis