Unban Scubidu

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
alaspart
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mie Feb 14, 2018 10:56 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Sexy si atragator
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: AbuDhabi

Joi Feb 15, 2018 8:28 pm

Numele tău din joc:Scubidu
Numele inculpatului:Habar n-am
Regula încălcată:Nu stiu
durată banului:permanent cred
Motivul pentru care considerați că meritați unban:Nu am facut nimic si statusem o gramada sa-mi fac niste iteme din trade-uri si nu as vrea sa le pierd =))
Alte detalii (Opţional):Ieri mi-a fost banat contul cu numele ''Gokurupe'' pe care il foloseam doar la switchbot ( am facut cerere unban si pentru acela ) si in seara asta am vrut sa ma conectez pe contul meu principal si la conectare mi s-a dat eroarea "contul este blocat''. Nu-mi dau seama ce am facut si sincer imi place mult acest server si nu vreau sa pierd ce am facut pana acum :))
In caz ca am facut ceva desi nu-mi dau seama ce , va rog sa-mi aratati ce sa stiu sa nu mai fac pe viitor . Mersi mult !! :P
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Feb 15, 2018 9:06 pm

Îmi pare rău dar, contul rămâne blocat permanent deoarece ai încălcat regulamentul jocului.
Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis