cerere unban

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
Judge
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Dum Apr 08, 2018 3:30 am
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Apr 08, 2018 3:45 am

Numele tău din joc: LordJudge sau LowrdJudge ( nu mai tin minte exact , are 1 sub character pe nume MaryNr2 , va ezplic mai jos care e treaba.)
Numele inculpatului: - nu stiu ce admin m-a banat -
Regula încălcată: a fost o neintelegere legata de numele meu de pe 1 subcaracter
durată banului:permanent
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Mereu am fost 1 player corect, am luat ban fix degeaba pentru ca asa a vrut 1 player, doresc sa ma reapuc de server si chiar consider ca sunt banat degeaba.
Alte detalii (Opţional): Deci treaba sta asa : Cand m-am apucat de server, fix in ziua urmatoare am castigat REGE. Atunci m-anm imprietenit cu cineva pe nume MaryNr1 parca. Noi fiind prieteni, la 1 moment dat I-am dat lui contul meu cu REGE si m-am apucat pe alt cont. Cand mi-am mutat itemele dp contul meu pe noul cont, am facut 1 character pe nume MaryNr2, ca si o gluma intre mine si el.
Eu m am lasat ceva timp de server si am intrat pe data de 21 dec. 2017 pe contul ala ca sa-mi iau niste iteme, atunci a venit acest Mary la mine, si nu mai stiu daca ma tinea sau nu minte dar mi-a zis ca daca nu ii dau niste costume parca, am ban pentru ca I-am furat numele sau ceva de genul. Eu I-am spus, ce ai ma, nu ma mai tii minte? Nu joc pe contul asta, am intrat doar sa-mi iau itemele si ies. El foarte suparat a tinut-o pe a lui ca iau ban daca nu ii dau costume.. Atunci I-am zis ca daca merge, sterg caracterul, pentru ca oricum nu ma interesa acel caracter :))
Fusese o caterinca intre mine si el, de atunci nu mai intrasem pe cont. El a zis ca iau ban ca ma dau drept el .. Dar cum sa ma dau drept el daca eu nu am vb cu nimeni dp acel cont..si am intrat doar sa iau iteme.. Ideea a fost ca el zicea ca e Nr1, dupa numele lui care era MaryNr1... si eu sa fac misto putin, am facut character cu numele MaryNr2 ( gen nu e el nr1) , in fine... daca puteam, il stergeam .. Si dupa 2-3 min, am luat ban permanent... Pentru ce? Nici nu m-a ascultat nimeni, sa explic situatia.
Mi am facut alt cont, am intrat si I-am zis lui Mary ca eu am fost om cu el, am fost prieteni, nu l-am furat desi am avut ocazia, am fost 1 player corect mereu si el acum mi-a facut asta. Mi-a zis ca vorbeste el sa ma debaneze dar sa ii dau costume.. eu nu aveam costum ptc erau pe contul deja banat..
Eu vreau sa ma reapuc de server si consider ca am luat ban degeaba..deci va rog sa fiti amabili si sa-mi debanati contul meu, care e muncit de mine.
Multumesc, o zi buna!
Daca e nevoie, zic ID ul contului, in caz ca nu-l gasiti. Am discutat cu [GM]Keni si m-a sfatuti sa fac aici cerere. Multumesc!
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Apr 08, 2018 3:51 am

Îmi pare rău dar, contul rămâne blocat permanent deoarece ai încălcat regulamentul jocului.
Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis