Cerere Unban

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
AvRobert
Începător
Începător
Mesaje: 53
Membru din: Lun Mar 19, 2018 5:46 pm
Oraş: Resita-Caras-Severin
Status: Online
Regat: Albastru
Caracter: Şaman
Breaslă: Often

Mar Apr 17, 2018 11:50 pm

Numele tău din joc: SlayEsther
Numele inculpatului:[SA]MrBlue
Regula încălcată: Am folosit bug ul la sihiastre, nu sunt aici să cer unban, sunt prost si imi asum ce am făcut. Eu am fost pe contul lui Carla, se poate verifica, de aceea o țineam morțis să ii scoți ban-ul Carlei, Blue. Sunt singurul vinovat si cred că nu trebuie să fim mai mulți pedepsiți pentru inconştiența mea. Nu cer unban pe contul meu, vreau doar dacă se poate sa iau unban pe forum şi să-mi dați ban permanent pe celelalte conturi, dar nu IP, că nu pot intra nici pe un cont nou. Vreau să o iau de la zero dacă nu se poate să fiu debanat. Chiar regret, sper măcar să mi de scoată ban-ul ip să o pot lua de la zero. Imi place mult Lf, sunt alții care fac lucruri mult mai grave si scapă uşor, dar asta nu e problema mea, nu trag STAFF-ul la răspundere.
Durata banului: Permanent IP
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Oricine merită o a doua şansă, imi cer scuze in modul in care m-am exprimat pe skype, Blue, dar am răspuns la nervi, nu cred că era nevoie de un block. Am spus că îmi asum ce am făcut. Cu un singur lucru nu am mințit. Am aflat neintenționat de BUG. Mulțumesc anticipat. Voi respecta decizia voastră indiferent de răspuns.
Alte detalii (Opţional):
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Mie Apr 18, 2018 12:34 am

Interdictia pe server ramane din cauza ca ati abuzat de acel bug fara sa il raportati , de aceea exista sectiunea de BUG pe acest forum.

Îmi pare rău dar, contul rămâne blocat permanent deoarece ai încălcat regulamentul jocului.
Topic închis.
Imagine
Închis