Cerere unban [REGE]Inno

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
Hammer
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 443
Membru din: Mar Noi 15, 2016 10:15 pm
Oraş: Constanta
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Mar Mai 22, 2018 2:03 am

Numele tău din joc: [REGE]Inno
Numele inculpatului: cred ca blue
Regula încălcată: Complice la clona cica ..
Durata banului: Permanent + delete windows
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Sa spun cum a fost toată treaba , stateam linistit map1 , si primesc pm de la o clona , dovada aici , eram confa cu nasu si koni , si koni i-a aratat screenu playerului care avea clona , pot comfirma amandoi asta .
Dupa care primesc mesaj de la mary , sa vin sa imi dea un costum granat , ca urmeaza sa ia ban , pe motiv ca el avea interdictie pe server , si ca daduse pe costum cv iteme pe rop , imi da barbut , el cred ca se gandea ca nu o sa afle cn e sau ceva de genu , il iau , dupa care imi spune ca a fost banat ca zicea el ca are interdictie si vine pe alt cont , ii dau costumu si dupa putin timp ma trezesc cu ban , pe motivu complice la clona .
Daca eu stiam toata treaba asta , adevaru cum ca el face clone , oare imi mai dadea si mie mesaj de pe clona sa-mi ceara iteme , nu cred ca incerci sa-l furi si pe cel care cica te ajuta ..
Pot spune ca am fost intr-un fel mintit si folosit , am gresit si eu ca l-am ajutat cu trb asta , dar am facut'o nestiind adevaru , ce face el defapt.
Nu cred ca banu este dat corect , daca chiar stiam ce face el , nu cred ca imi riscam contul care detine un numar destul de mare de site'uri , pentru un granat amarat .
Sper sa se faca dreptate aici , nu am stiut nici macar o secunda ce face el defapt .
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Mai 22, 2018 9:08 am

Contul ramane blocat permanent deoarece ai incalcat regulamentul jocului.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis