Salut as dorii si eu sa primesc UNBAN

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
Mihaiman
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Apr 14, 2018 2:56 pm
Oraş: Timisoara
Status: MR
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: MYSQLR00T

Vin Iun 08, 2018 9:56 pm

Numele tău din joc: eRegii si Reginald
Regula încălcată: N/A
durată banului: Am primit ban cred de cateva luni ( nu sunt sigur dar cred ca peste 3 luni )
Motivul pentru care considerați că meritați unban: A fost pe server bugul acela cu coloratele verzi in acel moment am luat de la un player am uitat nume am luat teapa mi-a dat cateva colorate in jur de 6-7 pe Sihastru smarald eu nu stiam ca era bug pe sv si dinastea si am primit practic teapa. Sa fiu sicer am facut si eu cateva colorate de pe contul Reginald( Razboinic ) si imi pare foarte rau ( bugul nu era de la mine eu nu stiam nimic de el ) si am primit ban IP pe amandoua conturi si eRegii si Reginald. Sincer imi pare rau si sper ca se poate rezolva, Nu se va mai intampla( a fost prima si ultima abatere ). Toate cele bune, multumesc
Alte detalii (Opţional): Pe server cat timp am jucat nu am avut niciodata o problema sau vreo abatere la nimic nu am abuzat de buguri, nu am dat tepe la nimeni, am jucat corect , sper sa primesc unban.
Avatar utilizator
Top Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 513
Membru din: Lun Apr 17, 2017 5:16 pm
Oraş: Am
Status: N-am
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Koei

Vin Iun 08, 2018 10:06 pm

Îmi pare rău dar, contul rămâne blocat permanent deoarece ai încălcat regulamentul jocului.
Topic închis.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Închis