Salut as dorii sa primesc unban

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
Mihaiman
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Apr 14, 2018 2:56 pm
Oraş: Timisoara
Status: MR
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: MYSQLR00T

Vin Iun 08, 2018 10:16 pm

Numele tău din joc: eRegii si Reginald
Regula încălcată: N/A
durată banului: Sincer nu sunt sigur dar cred ca sunt in jur de 3 luni
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Deci cand am luat ban era bugul cu coloratele verzi si in timpul acela eu nu stiam ca este bug si un player mi-a oferit pe sihastru smarald in jur de 7 verzi , eu am crezut ca este na nu este bug si ca pretul este acelasi la el si practic mi-am luat teapa, dupa am incercat sa schimb un colorat verde din F in M si am vazut ca mi-a aparut altul in inventar si am mai facut cateva costume(aste de pe contul Reginald) a fost prima mea abatere de care imi pare foarte rau si mi-as dorii daca se poate sa primesc unban, nu se va mai intampla niciodata. Multumesc frumos
Alte detalii (Opţional): Pe server nu am avut niciodata vreo problema sa abuzez de buguri sau sa dau teapa cuiva am fost prieten cu toata lumea si am prieteni foarte buni pe sv. Sper ca sa se rezolve si sa primesc unban, multumesc, o zi buna
Avatar utilizator
Top Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 513
Membru din: Lun Apr 17, 2017 5:16 pm
Oraş: Am
Status: N-am
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Koei

Vin Iun 08, 2018 10:17 pm

Îmi pare rău dar, contul rămâne blocat permanent deoarece ai încălcat regulamentul jocului.
Topic închis.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Închis