unban

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
Nasu
Începător
Începător
Mesaje: 112
Membru din: Lun Dec 04, 2017 12:29 am
Oraş: Târgovişte.
Status:
Regat: Galben
Caracter: Războinic

Sâm Iun 09, 2018 4:36 pm

Numele tău din joc: [2vs2]Nasu
Numele inculpatului: [SA]Blue sau cum are in joc nj
Regula încălcată: aici nu trebuie o regula sa fii banat
durată banului: pana cand ofera a 2 a sansa tuturor jucatorilor ca nu mai are playeri
Motivul pentru care considerați că meritați unban: ai debanat pe altii care au avut interdictie, ban de nu stiu cate ori, pe mn dc nu, hai ca stiu ca nu ma debanezi ca am site uri pe cont:))
Alte detalii (Opţional): daca raspunzi cu fraza ca am incalcat regulamentul esti chiar (...), daca chiar e asa sa mi zici ce regula am incalcat, doar ca a intrebat cineva ceva si eu am zis da? asta e motiv sau ce e asta
Ultima oară modificat Sâm Iun 09, 2018 5:41 pm de către Nasu, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Sâm Iun 09, 2018 5:04 pm

Tu faci o cerere unban si te iei de staff? Cum **** mea te astepti sa iei unban, ai pareza pe stanga?
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Nasu
Începător
Începător
Mesaje: 112
Membru din: Lun Dec 04, 2017 12:29 am
Oraş: Târgovişte.
Status:
Regat: Galben
Caracter: Războinic

Sâm Iun 09, 2018 5:40 pm

Reaper scrie:Tu faci o cerere unban si te iei de staff? Cum **** mea te astepti sa iei unban, ai pareza pe stanga?
Oricum nu ma debaneaza daca vede site uri pe cont :)))
Avatar utilizator
Top Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 513
Membru din: Lun Apr 17, 2017 5:16 pm
Oraş: Am
Status: N-am
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Koei

Sâm Iun 09, 2018 5:41 pm

Îmi pare rău dar, contul rămâne blocat permanent deoarece ai încălcat regulamentul jocului.
Topic închis.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Închis