Cerere unban

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
zLleage
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mar Iul 10, 2018 2:05 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Mar Iul 10, 2018 2:15 pm

Numele tău din joc: zLleage
Numele inculpatului: [SA]Blue
Regula încălcată: Acum câteva zile, a funcționat un hack, mai pe scurt send. Am fost banat pe ip deoarece blue a zis că eu am folosit, dar nu este așa. Fratele meu a găsit pe internet un send funcțional și a decis să se ”joace” puțin cu el. Practic, din această ”joacă” l-a luat valul. Și așa am fost eu banat. Regula încălcată fiind folosirea unui ”hack”, send, mă rog.
Durata banului: Ban IP, Ban permanent, Ban temporar (7 zile/30zile,etc). Ban IP
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Fratele meu a greșit și îmi cer scuze în numele lui, niciodată nu m-am atins de un ”hack” și nici nu o voi face. Ținând cont că acest ”hack” nu mai merge și a fost blocat și site-ul, cer cu stimă să mi se debaneze cont-ul.
Alte detalii (Opţional): Îmi cer scuze! Încă ceva, conștientizez faptul că a fost și vina mea pe de-o parte pentru că l-am lăsat să aiba acces la cont, respectiv cont-uri.
Ultima oară modificat Mar Iul 10, 2018 2:25 pm de către zLleage, modificat de 2 ori în total.
Avatar utilizator
ionalex12
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Mar 24, 2018 7:45 pm
Oraş: ramnicu valcea
Status: sunt ok
Regat: Galben
Breaslă: niciuna

Mar Iul 10, 2018 2:18 pm

PRO , nu are el vina ca a facut frati'su prostii:))
Avatar utilizator
Top Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 513
Membru din: Lun Apr 17, 2017 5:16 pm
Oraş: Am
Status: N-am
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Koei

Mar Iul 10, 2018 5:04 pm

Îmi pare rău dar contul rămâne blocat permanent deoarece ai încălcat regulamentul jocului.

Topic închis.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Închis