[Cerere Unban] yabadoo #2

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
NoName4K
Jucător
Jucător
Mesaje: 20
Membru din: Lun Iul 30, 2018 9:25 pm
Oraş: Bucuresti
Status: I'm a mastiff tibetan
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: Diamondz

Mar Iul 31, 2018 12:51 pm

Numele tău din joc: yabadoo

Numele inculpatului: [SA]MrBlue

Regula încălcată: Minciuna cred .

Durata banului: Permanent

Motivul pentru care considerați că meritați unban: Am fost banat deoarece : Am mintit cu un lucru despre un membru staff , ceea ce nu e chiar atat de rau , in fine , am luat teapa de la un fost [YT] aici , apoi am primit ban pentru o chestie intortochiata , as dorii unban deoarece ... m-am cam plictisit de celelalte metine si asta e cel mai ok :)) ii cunosc pe toti si imi place .

Alte detalii (Opţional): Sunt donator chiar si acum , am donat recent pe un cont ... bine ca daca ma baneaza ... asta e , de aceea m-am sfatuit cu tovarasii de pe joc sa fac cerere unban pentru a nu exista suspiciuni ( am fost banat timp de 1 an aproape ) deci cred ca mi-am invatat lectia .

Dovada ca Mr.Blue mi-a spus sa fac inca un topic : http://i.prntscr.com/M87-XzCIRNOkeEz74l04cg.png

Va multumesc pentru atentie , am fost yabadoo .

Edit : Inca am pozele cu teapa Domnului , se stie el , i le-am dat chiar si Liderului meu de breasla Manu .

Multumesc pentru intelegere .
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Iul 31, 2018 11:49 pm


Ai spus ca am fost si noi la mijloc, ti-am dat teapa impreuna cu domnul Dici!
Acuzatiile nefondate se sanctioneaza cu ban permanent.
Îmi pare rău dar contul rămâne blocat permanent deoarece ai încălcat regulamentul jocului.

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis