Cerere Unban [SWAT]Galahad

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
Zeus.
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Iun 30, 2018 5:48 pm
Oraş: Iasi
Status: God, Godlike and Godless
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: StayDown

Vin Sep 07, 2018 10:46 pm

Numele tău din joc: [SWAT]Galahad
Numele inculpatului: [H]LemoN, acum doar LemoNNNNN
Regula încălcată:
9. Jucătorii nu au dreptul să testeze cunoştinţele unui membru al echipei, sau să-i tragă la răspundere pe aceștia.
Se sancționează cu blocarea chat-ului sau a contului, durata fiind decisă în funcție de gravitate.
10. Sfidarea unui membru staff este, de asemenea, interzisă.
Se pedepsește cu blocarea chat-ului timp de 24 de ore în primă instanță.

Durata banului: 7 zile.
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Motivul banului meu a fost contradictia dintre mine si LemoN, membru staff ce si-a pierdut functia dupa ce s-a intamplat. El m-a banat pe motiv de Sfidare+Hartuire, in timp ce facea misto de mine ca nu imi ies reclamatiile impotriva lui si a atitudinii lui denigrante ca membru Staff.

Intentiile mele nu au fost sa ma dau smecher in fata unui membru staff, nici sa-l sfidez, nici sa-l hartuiesc, nici sa-l iau peste picior. Mi s-a vorbit cu un aer de superioritate si am tratat dupa cum am fost tratat. M-am retras din cearta cu el inchizandu-mi singur gura ca sa nu duc conflictul in mai rau, totusi el a venit dupa mine in map1 si m-a banat.

Blue, ti s-a comunicat situatia. Am reclamatia de pe forum care arata cum a inceput totul cu Lemon. Am un Warn pe forum de la Lemon fara motiv concret pentru simplul fapt ca nu i-a placut ca-l reclam. E decizia ta daca chiar merit sa stau fara cont 7 zile pentru unul care s-a jucat cum a avut chef cu regulile in prezenta mea.
Si e decizia ta daca merit sa stau fara cont 7 zile din decizia unuia care s-a dovedit a nu fi merituos in postul de helper.

Alte detalii (Opţional): O mica dovada de aroganta de la Lemon de dupa ce a luat remove, ca sa reflecte ce am scris mai sus. https://i.gyazo.com/5a5204b1fd3cdb7a757 ... f900cf.jpg
Nu stiu daca, ca jucator pe serverul asta, chiar trebuia sa suport comportamentul unui om de genul.
In this world I am the Wolf
And I welcome all, you sheep
!
Imagine
Avatar utilizator
Zeus.
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Iun 30, 2018 5:48 pm
Oraş: Iasi
Status: God, Godlike and Godless
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: StayDown

Vin Sep 07, 2018 11:29 pm

Cererea de unban e adresata lui Blue, nu e adresata BT-ului bucuros ca un membru Oskury a luat ban.
Si nu e adresata BT-ului din care Lemon face parte. Nu e adresata nici BT-ului care n-a fost sanctionat pentru warul de puncte cu Spartanss de catre Lemon care era martor si-mi zicea ca stie ca sunteti voi, spre deosebire de ce a facut Lemon cu warul dintre Oskury si DESTROY cand a amenintat doi lideri cu ban permanent iar warul a fost anulat imediat.

In situatia asta cu Lemon, ma indoiesc ca voi ar trebui sa va pronuntati.
In this world I am the Wolf
And I welcome all, you sheep
!
Imagine
Avatar utilizator
Zeus.
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Iun 30, 2018 5:48 pm
Oraş: Iasi
Status: God, Godlike and Godless
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: StayDown

Vin Sep 07, 2018 11:38 pm

Ma injura toti? Nu, ma injura BT. Si uita-te la ce limbaj de Helper ai, e dovada vie ca tu ai niste probleme psihice grave si nu prea trebuia sa ajungi in staff.
Si tocmai ai venit la postarea asta ca sa..? Iarasi, cererea unban este pentru Blue, nu este pentru voi sa va bagati in seama.
In this world I am the Wolf
And I welcome all, you sheep
!
Imagine
Avatar utilizator
Zeus.
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Iun 30, 2018 5:48 pm
Oraş: Iasi
Status: God, Godlike and Godless
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: StayDown

Sâm Sep 08, 2018 12:11 am

Nu, dar a fost helper pana azi dimineata. Un om isi schimba atitudinea asa, ca semaforul, odata ce nu mai e in postul respectiv?
Ai nevoie de falsitate ca sa ramai in staff cand esti o persoana de genul.. Cand injuri ca ultimul meltean pana si la o postare de pe forum in care tu nu ai avea voie in mod normal sa scrii. :-w
In this world I am the Wolf
And I welcome all, you sheep
!
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Sep 08, 2018 5:10 pm

Banul l-ai meritat pe deplin, decizia este total corecta. Nu mai spun ca m-ai tras si pe mine la raspundere pe skype si m-ai acuzat de favorizari.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis