UnBan

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
IonutBalcani145
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Dum Sep 23, 2018 5:41 pm
Oraş: Slatina
Status: re
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: Toate

Dum Sep 23, 2018 5:45 pm

Numele tău din joc: [KING]#Miha1
Numele inculpatului: [H]iBlast
Regula încălcată: negot intre servere
Durata banului: Ban permanent
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Deci eu primesc ban pt 2 ss-uri, am donat pe server o gramada si am atatea minute si respectat, ma duc si eu map1 si vb cu unul despre ce are pe alte jocuri si asa fac ss si ii dati ban? sunt atatia care dau anunturi pe striga cu trade-uri si abia dati un mute si pe mine ma lasati cu ban permanent...sa fim seriosi.Am muncit la contul ala si daca intrati pe el la cate seturi si arcuri si pumnale si ce mai vreti voi am acolo.Farmat la puncte nu mai zic.Vreau si eu sa vad pe sv ala unde am luat eu itemele alea, pentru niste ss-uri ban direct? de ce pe altii ii debanati si pe mn ma lasati cu paguba, eu ajutand sv-ul cu donatii.Chiar dezamagit rau.
Alte detalii (Opţional): Multumesc pentru atentie..dar e chiar naspa situatia asta si mai ales pt mn. :-s :-$
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Dum Sep 23, 2018 5:57 pm

Ai incercat sa faci negot pe ascuns.

Îmi pare rău dar contul rămâne blocat permanent deoarece ai încălcat regulamentul jocului.

Topic închis.
Imagine
Închis