Cerere unban [REGE]Jagger

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
JaggerLF
Jucător
Jucător
Mesaje: 16
Membru din: Dum Mai 20, 2018 1:24 pm
Oraş: Braila
Status: Nr1 Mental,
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: JudgementDay

Lun Oct 08, 2018 6:42 pm

Numele tău din joc:[REGE]Jagger
Numele inculpatului: [SA]MrBlue
Regula încălcată: Nu stiu frate .
Durata banului: Nu stiu frate .
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Pai nu stiu bro .. Am facut si eu cerere de helper ieri frumos de 2 ori mi-a acceptat-o si dupa mi-a respins-o tot de 2 ori si nah am zis ok .. Intru si eu pe metin acum frumos ' Contu e blocat ' .
Alte detalii (Opţional): Ce regulament am incalcat ma ? Spune ce am facut de am luat ban nu ma lua cu ' Ai incalcat regulamentul ' ca ieri nici n-am fost on pe metin doar am stat pe forum =)))
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Lun Oct 08, 2018 6:44 pm

Îmi pare rău dar contul rămâne blocat permanent deoarece ai încălcat regulamentul jocului. La urmatorul topic ai ban pe forum. Ai vrut sa ne pacalesti pentru a intra ca membru staff ca sa furi si aici sau cum? Stiu foarte bine de tentativele tale de "negoturi" - - furturi de pe un alt server, nu voi da nume


Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis