[Unban]

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
salpa122
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Dum Apr 22, 2018 5:42 pm
Oraş: gaga
Status: sasl
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Anaconda

Lun Noi 12, 2018 4:12 pm

Numele tău din joc: AspirinaN /AspirinaWar
Numele inculpatului: [SA]MrBlue
Regula încălcată: Motivul pentru care ați fost sancționat.: negot intre alt server
Durata banului: ban permanent
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Salut! Astazi am primit pm pe rop2 de la un player daca vreau iteme pe lf pe iteme rop2. Am vrut sa ma apuc de lf deoarece imi facuse o oferta frumoasa si am zis ca sunt mai multe batai pe server , si fara site nu prea ai cum sa faci fata asa ca am acceptat. Dupa cateva ore am fost tras de catre [MR]Blue care m-a scos dupa cont mi-a schimbat parola (iteme furate) si dupa aceea mi-a dat ban pentru ca am spus ca am facut negot pe alt sv .
Alte detalii (Opţional): Sincer eu chiar nu aveam habar ca tipul care mi-a dat acele iteme a furat nu stiu ce cont (ma mir totusi cum l-a spart deoarece exista protectie inventar).Sper sa pot fi ajutat sa recuperez itemele deoarece e prima mea abatere cand mi se intampla asa ceva fara macar sa fiu lasat sa explic ceea ce s-a intamplat.
Avatar utilizator
salpa122
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Dum Apr 22, 2018 5:42 pm
Oraş: gaga
Status: sasl
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Anaconda

Lun Noi 12, 2018 4:22 pm

Am facut si cu un INT dp rop2 negotul
Avatar utilizator
salpa122
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Dum Apr 22, 2018 5:42 pm
Oraş: gaga
Status: sasl
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Anaconda

Lun Noi 12, 2018 4:27 pm

E prima abatere precizez ca habar nu aveam si as vrea sa se tina cont macar putin
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Noi 14, 2018 2:55 pm

Contul a fost deblocat. Bafta la joc!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis