Cerere unban AndreiiYT

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
RonyIsBack
Jucător
Jucător
Mesaje: 44
Membru din: Lun Iun 27, 2016 7:34 pm

Mar Dec 27, 2016 11:24 am

Numele tău din joc: AndreiiYT
Numele inculpatului: -
Motivul reclamaţiei: unban
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: Nu am nicio dovadă.
Alte detalii (Opţional): Eram prin map1 galben cu prietenii mei, şi mie cum îmi place să fiu cu gura mare şi să mint, m-am lăudat că "am" baza de date de la Metin2 LF. (problema a fost rezolvată pe skype cu Blue cand i-am dat partajare si a fost sters tot ce tine de baza de date care era din 1990 toamna). Ceea ce vreau să menționez este că eu aveam interdicție pe server dar Blue mi-a mai acordat o şansă şi mi-a scos-o pentru că şi pe skype i-am spus că pe acest server am clădit prietenii. Ceea ce vreau să mai adaug este că ştiu ca parțial am încălcat regulamentul dar orice se poate ierta şi trece cu vederea. Pe acel cont aveam multe site-uri şi chiar m-aş fi gândit să fac o serie cu server-ul şi alte giveway-uri pentru playeri.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Vin Dec 30, 2016 3:52 am

Imi pare rau,banul ramane deoarece ai incalcat regulamentul.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis