Cerere UNBAN

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
Second Metin2LF
Începător
Începător
Mesaje: 82
Membru din: Vin Iul 08, 2016 6:03 pm

Joi Ian 12, 2017 2:57 pm

Numele tău din joc: xThings
Numele inculpatului: [SA]MrBlue
Motivul reclamaţiei:Am fost acuzat ca am umblat in baza de date si ca am spart conturi de acolo .Dar acea baza este si pe youtube si nici macar nu am spart vreun cont.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: ( dovada cine mi-a dat-o , a dat-o la toata lista , si eu l-am sunat sa vad ce e cu aia , dar eram pe telefon nu aveam cum sa o deschid :D ) ; ( dovada ca mie nu-mi merge decrypter-ul si nu aveam cum sa sparg conturi ) .
Alte detalii (Opţional):As vrea sa mi se deblocheze si mie contul , deoarece nu am facut nimic , si as vrea sa continui activitatea pe Metin2 LAST FIGHT ( cel mai populat server PVP si cel mai frumos :D ) Tin sa mentionez ca aveam king + full site :) nu stiu de ce as face treaba asta pentru 1 , 2 acc ce le voi gasi :)
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Vin Ian 13, 2017 12:09 am

MrBlue nu mai face parte din echipa noastra. M-a informat in cursul zilei de azi sa nu intervin in fostele sale actiuni. Imi pare rau, ii respect ultima decizie.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis