Cerere unban

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
nasicu
Jucător
Jucător
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Apr 15, 2017 11:01 am

Dum Apr 16, 2017 8:34 pm

Numele tău din joc: Nasu7
Numele inculpatului: [SGM]Medeea
Regula încălcată: injurii staf
Durata banului: Ban permanent
Motivul pentru care considerați că meritați unban: pai astazi in aceasta frumoasa zi de Paste a intrat frumoasa [SGM]Medeea si ne-a salutat cu textul: Ziua buna, iar `vinovatul` Nasu7 a spus: ziua buna cu chef de pu*a, ea s-a simtit ofensata pentru ce am zis, dar eu nu m-am referit la ea si strict la ` aceasta zi`, altii injura de le sar capacele si nu patesc nimic, deci sa inchei nu m-am referit la tine si imi cer mii de scuze daca te-ai simtit ofensata..
Alte detalii (Opţional): Multumesc pentru timpul acordat, numai bine, Hristos a inviat.
Avatar utilizator
nasicu
Jucător
Jucător
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Apr 15, 2017 11:01 am

Dum Apr 16, 2017 9:33 pm

am si un print..
Avatar utilizator
Hammer Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 276
Membru din: Vin Ian 29, 2016 9:29 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: useyourbrain

Joi Apr 20, 2017 10:26 pm

http://prntscr.com/eyuc1w

Iti aduc la cunostinta mica regula pe care trebuie respectata ca toate celelalte.
Si replica aia,sa fim seriosi,in momentul in care un om ti se adreseaza cu "Ziua buna" iar dupa cateva secunde cineva ii da ca replica rima ce ai spus o tu atunci,nu cred ca se referea la ziua in sine,ci ori la mine,ori la toti playerii,dar cel mai probabil la mine.Daca nu eram eu cea care saluta,probabil nu ma simteam asa ofensata.
Sper ca te-am lamurit.

Adevarat a inviat !


TC
Imagine
Imagine
Închis