-unban SShimozu-

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
SShimozu
Jucător
Jucător
Mesaje: 38
Membru din: Vin Feb 03, 2017 9:36 pm

Lun Apr 24, 2017 11:10 pm

Numele tău din joc: SShimozu
Numele inculpatului: [SGM]Medeea
Regula încălcată: jignire staff
Durata banului: permanent ip.
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Eu consider că merit unban pentru că mi-am învăţat lecţia şi promit că nu voi mai jignii staff-ul. Motivul pentru care vreau unban este pentru că mi-e drag server-ul, am donat aici şi mi-am facut o grămadă de prieteni.Încă o dată, îmi cer scuze în faţa Medeei şi a lui Kidde.
O seară plăcută !
Alte detalii (Opţional): SCUZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :|
Avatar utilizator
Arabu
Jucător
Jucător
Mesaje: 30
Membru din: Dum Apr 23, 2017 3:45 am

Lun Apr 24, 2017 11:14 pm

PRO vreau ca sshimozu să primească unban pentru că este un prieten foarte bun şi un jucător excepţional ;)
Ultima oară modificat Lun Apr 24, 2017 11:21 pm de către Metin2 Top, modificat 1 dată în total.
Motiv: 5. In cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate si membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn dupa caz.
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Lun Apr 24, 2017 11:18 pm

Ţi-ai creeat un caracter cu numele ''CopiluLuKide'' , ai început să faci mişto de mine .. Fără ca eu să te jighnesc sau a te provoca in orice fel..
Avatar utilizator
Nelalle
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Dum Apr 23, 2017 2:30 pm

Lun Apr 24, 2017 11:21 pm

[H]Kidde scrie:Ţi-ai creeat un caracter cu numele ''CopiluLuKide'' , ai început să faci mişto de mine .. Fără ca eu să te jighnesc sau a te provoca in orice fel..
Aşa suntem unii dintre noi, încercăm să facem caterincă de cei din Staff, şi eu am făcut chestia asta, dar nu pe server-ul ăsta, pentru că ip ban-ul era cu siguranţă nelipsit . Ar merita omu' unban , dacă tot se jură să nu mai facă ce a făcut :) .
Avatar utilizator
SShimozu
Jucător
Jucător
Mesaje: 38
Membru din: Vin Feb 03, 2017 9:36 pm

Lun Apr 24, 2017 11:24 pm

[H]Kidde scrie:Ţi-ai creeat un caracter cu numele ''CopiluLuKide'' , ai început să faci mişto de mine .. Fără ca eu să te jighnesc sau a te provoca in orice fel..
Îmi asum greşeala, caracterul acela l-am facut la nervi pentru ca am luat mute 5h aproape degeaba.. Încă o dată, îmi cer scuze !
Avatar utilizator
Hammer Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 276
Membru din: Vin Ian 29, 2016 9:29 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: useyourbrain

Lun Apr 24, 2017 11:45 pm

http://prntscr.com/f0e0bt

Probabil daca nu continuai cu "gluma",ramaneau doar acele 5 ore.

TC
Imagine
Imagine
Închis