Cerere unban Avyswoth

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
maran123
Jucător
Jucător
Mesaje: 20
Membru din: Mar Dec 06, 2016 6:48 pm

Joi Mai 18, 2017 4:18 am

Numele tău din joc: Numele dvs. din joc. Avyswoth
Numele inculpatului: Numele membrului STAFF care v-a banat. [GM]Edy
Regula încălcată: Motivul pentru care ați fost sancționat. : Pai..l-am facut strumf, nimic mai mult, l-am jignit am inteles dar nu l-am injurat de ****** / ranitii sau ceva mai rau etc :d.
Durata banului: Ban IP, Ban permanent, Ban temporar (7 zile/30zile,etc). IP
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Detaliați circumstanțele în care ați fost sancționat și motivul pentru care doriți unban. : L-am facut strumf, mereu am fost la el in oras sa ne batem si niciodata nu a venit =]]. Imi cer scuze si nu se va mai repeta =]
Alte detalii (Opţional): Alte detalii adăugate de dvs. : Atat. :d
Avatar utilizator
Metin2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 688
Membru din: Vin Oct 14, 2016 11:53 am

Joi Mai 18, 2017 4:32 am

In primul rand nu mi se pare corect sa vorbesti pe la spatele meu , daca ai ceva sa imi spui , mi-o spui in fata. Nu cred ca ne cunoastem , nici macar nu cred ca stii orasul in care locuiesc dar sa trecem peste. Cu ce drept ma jignesti si te lauzi pe server ca m-ai chemat sa ne batem si nu am venit? Te cunosc? Ma cunosti ?
Am incercat sa iau legatura cu tine pentru a afla mai multe si a stinge conflictul dar tu vad ca m-ai luat la misto.

Regulile incalcate:

1)Sfidarea unui membru staff este, de asemenea, interzisă.
Se pedepsește cu blocarea chat-ului timp de 24 de ore în primă instanță.

2)Luarea peste picior sau la mișto a unui membru staff nu este tolerată.
Astfel de infracțiuni se pedepsesc cu blocarea chat-ului sau a contului în funcție de situație.

3)Insultele aduse unui membru staff sau serverului se pedepsesc cu blocarea chat-ului de la 12 ore până la 24 de ore sau blocarea temporară sau definitivă a contului. Insultele pe la spatele unui membru staff sunt mult mai serioase, contul tau putând fi blocat direct pentru acestea.

4) Amenințările referitoare la viața reală a oricărui membru al echipei Metin2 LastFight se sancționează cu ban IP.

In consecinta ai fost sanctionat cu BAN IP pentru ca ai incalcat aceste reguli.

Dovezi:




Topic inchis.Ban-ul ramane.
Edit: am redeschis topicul pentru a primi un raspuns de la un grad superior.
Avatar utilizator
maran123
Jucător
Jucător
Mesaje: 20
Membru din: Mar Dec 06, 2016 6:48 pm

Joi Mai 18, 2017 4:51 am

Pai boss-ule, tin minte ca in trecut cand aveai [SGM] parca, nu faceai nimic. Te plimbai prin mape doar si atat, ca mute nu dadeai decat odata la an, si acum ca te-am facut "Strumf" imi dai mie ban ?=]] , Te-am injurat sau ceva? ti-am spus doar strumf si ca niciodata nu ai venit sa te batem desi am mai vorbit. =]]
Ultima oară modificat Joi Mai 18, 2017 4:57 am de către maran123, modificat de 2 ori în total.
Avatar utilizator
maran123
Jucător
Jucător
Mesaje: 20
Membru din: Mar Dec 06, 2016 6:48 pm

Joi Mai 18, 2017 4:51 am

Puteai sa imi dai mute 24 H cum mi-a dat si Athero drept advertizare, dar tu vad ca dai direct IP. Eu stiam ca se primeste advertisment si dupa ban..
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Joi Mai 18, 2017 12:11 pm

[GM]Edy scrie:In primul rand nu mi se pare corect sa vorbesti pe la spatele meu , daca ai ceva sa imi spui , mi-o spui in fata. Nu cred ca ne cunoastem , nici macar nu cred ca stii orasul in care locuiesc dar sa trecem peste. Cu ce drept ma jignesti si te lauzi pe server ca m-ai chemat sa ne batem si nu am venit? Te cunosc? Ma cunosti ?
Am incercat sa iau legatura cu tine pentru a afla mai multe si a stinge conflictul dar tu vad ca m-ai luat la misto.

Regulile incalcate:

1)Sfidarea unui membru staff este, de asemenea, interzisă.
Se pedepsește cu blocarea chat-ului timp de 24 de ore în primă instanță.

2)Luarea peste picior sau la mișto a unui membru staff nu este tolerată.
Astfel de infracțiuni se pedepsesc cu blocarea chat-ului sau a contului în funcție de situație.

3)Insultele aduse unui membru staff sau serverului se pedepsesc cu blocarea chat-ului de la 12 ore până la 24 de ore sau blocarea temporară sau definitivă a contului. Insultele pe la spatele unui membru staff sunt mult mai serioase, contul tau putând fi blocat direct pentru acestea.

4) Amenințările referitoare la viața reală a oricărui membru al echipei Metin2 LastFight se sancționează cu ban IP.

In consecinta ai fost sanctionat cu BAN IP pentru ca ai incalcat aceste reguli.

Dovezi:




Topic inchis.Ban-ul ramane.
Edit: am redeschis topicul pentru a primi un raspuns de la un grad superior.
+ imprastiere de informatii false

Sanctiunea ramane.
Imagine
Imagine
Imagine
Închis