..

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Vin Sep 01, 2017 3:13 pm

Numele tău din joc: Mary
Numele inculpatului: blue
Regula încălcată: cica nush ce spart am facut eu
durată banului: nu stiu , IP
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Nu am facut nimic , de ce nu intelegi , cu Caddy ala am jucat eu barbut , ieri . deblocheaza-ma de pe skype ca nu ti-am facut nimic , dai block pentru ce motiv ca ti-am zis ce inseamna aia , fa-ma sa inteleg ce am facut si daca e asa eu iti dau tie dreptate. m-am saturat sa ma tot banezi pe nush ce motive de cacat . serios nu am facut nimic , fa-ma sa inteleg ce aici , am martor pe De3y ca am jucat barbut cu ala pe itemele alea , si da-mi si tu un raspuns calumea nu ceva de genu ... Nu-ti bate joc.
Alte detalii (Opţional): Imagine Nici pe sv nu mai merge sa intru scrie eroare conectare sv , mi-ai blocat ip sa nu mai pot intra ? sau am interdictie , sa stiu

NEGOTURILE ALEA SUNT BARBUT ! INTREBATI-L SI PE CADDY !
Tin sa precizez ca mai era si jawwad acolo si poate confirma ;) , multumesc
Era si NrTel696969 acolo , si ala a jucat barbut cu caddy si cu mine , in fine ce sa mai zic , decizia ta .

DE ZTN CE SA MAI ZIC CA SI EL I-A LUAT LUI SHANG ITEME DE PE CONT .
Imagine
Ultima oară modificat Vin Sep 01, 2017 4:59 pm de către Metin2 Wiki, modificat de 4 ori în total.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Strawbz
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 188
Membru din: Mie Feb 01, 2017 11:38 pm
Oraş: #Focşangeles
Status: Full Of Flaws ❤️
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: În toate

Vin Sep 01, 2017 3:26 pm

Pro pentru unban, mary a jucat barbut pe itm cu playerul "Caddy", nu a făcut negoţ cu el. Ăsta nu e motiv pentru ban blue...
 ! Mesaj de la: Fanni
Ai fost sancţionat cu avertisment!
2. În cadrul unei cereri au voie să răspundă doar persoanele implicate şi membrii echipei Metin2LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sancţionat cu ban pe forum sau avertisment după caz.
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Vin Sep 01, 2017 3:28 pm

Strawbz scrie:Pro pentru unban, mary a jucat barbut pe iteme cu playerul "Caddy", nu a făcut negoţ cu el. Ăsta nu e motiv pentru ban blue...
Eu nu inteleg de unde apare ip-ul meu acolo !!!!!!!!!!!!! nu am intrat niciodata pe acel cont nu inteleg ce dracu
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Vin Sep 01, 2017 5:02 pm

Era cu mine si cu De3y pe partajare cand dadea barbut, merita unban.
 ! Mesaj de la: Fanni
Ai fost sancţionat cu avertisment!
2. În cadrul unei cereri au voie să răspundă doar persoanele implicate şi membrii echipei Metin2LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sancţionat cu ban pe forum sau avertisment după caz.
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Vin Sep 01, 2017 5:02 pm

Kaisen scrie:Era cu mine şi cu De3y pe partajare cand dadea barbut
Ce sa faci frate .. nu ai ce face in fine .. asta e Multumesc ca v-ati bagat desi nu trebuia sa luati avertisment .
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Vin Sep 01, 2017 6:28 pm

Ai spart contul lui Caddyyy ca sa joci barbut? Frumos asa,m-ai intrebat si pe skype daca am loguri la barbut in caz ca se sparge un cont si baga toate site-urile la barbut :O Uite ca te-am prins. Contul ramane blocat permanent deoarece ai incalcat regulamentul jocului.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis