Reclamaţie Hwake

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Închis
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Mie Sep 13, 2017 9:52 pm

Numele tău din joc: TakumiSURA
Numele inculpatului: Hwake
Motivul reclamaţiei: Acuzaţii nefondate asupra lui Cătălynmdfk şi asupra lui Jawwad mai exact a lu blue .
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional):1. El acuză că Cătălynmdfk i-a spart contul lui Shang dar nu este adevărat şi il acuză pe nedrept .
2. Apoi după ce l a acuzat pe Cătălyn ca ,, i a spart contul lui shang,, a inceput să zică de jawwad că el a intrat in staff cu 0 site uri si acum când a iesit avea 3 conturi full site . Adică mai pe scurt , el acuză că cei din staff sau cei care intră in staff intră că nu mai au ei site uri si să fure fiind mai usor să furi fiind in staff . Hwake il poate acuza si pe blue sau pe kepe in cele 4 printuri deoarece ei 2 aleg cine să intre in staff şi Blue ,respectiv Kepe ştie ce persoană merită in staff şi nu cred că Jawwad fura ca SGM că in secunda 2 lua ban de la Blue deoarece blue nu acceptă așa ceva şi așa a facut mereu cu cei din staff care au furat .
Să se rezolve cu acesta .
Imagine
Avatar utilizator
Fnd
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 164
Membru din: Mar Ian 31, 2017 5:12 pm
Oraş: Tulcea
Status: Ok
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Mie Sep 13, 2017 9:55 pm

Esti prost cu patimă băiete.Nu stii să citesti sau ce?Scrie clar ca el acolo vorbeste doar de Jawwad.Nu mai spune tu aiurea=)))
Avatar utilizator
andycristii
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Dum Apr 23, 2017 4:17 pm

Mie Sep 13, 2017 10:08 pm

Pai nu a furat catalyn ma nimic. El a fost doar complice, aschilopatule. Jawwad i-a dat id-u de la contu' lu' shang si Khalesia a inceracat o parola la nimereala ceva gen " andrei123 " si i-a furat tot de pe cont, iar apoi i-a promis 3 king-uri lu' jawwad. Pacat ca acestea au fost trase de blue si nu a mai primit nimic. p.s: daca mai vreti detalii, ma cautati
Avatar utilizator
Al3x Al3x
Jucător
Jucător
Mesaje: 25
Membru din: Vin Oct 14, 2016 4:05 pm

Mie Sep 13, 2017 10:11 pm

Te saluta Hwake :* Mai Takumi, acuzatiile nefondate sunt luate in considerare atuci cand sunt adresate unui membru staff, asta in primul rand... Am spus ca Jawwad a intrat in staff fara site-uri pentru ca asa a sustinut el acum ceva timp(Nu am stat sa fac printuri pentru ca nu sunt o raie ca tine, iar la acel moment mi s-a parut irelevant), iar acum Jawwad are 2 conturi full site(Atat am vazut eu )... asa ca spune-mi te rog eu unde am facut acele acuzatii ca Jawwad a furat atunci cand a fost Gm? Baiatule, data tu tragi aceasta concluzie este fix prioblema ta. Te rog eu frumos nu mai fi ala imbarligator ca am facut eu acuzatii la adresa lui Blue si a lui Kepe ca este total gresit, iar faptul ca tu incerci sa intorci staff-ul impotriva unui player mi se pare de prost gust si cred ca ar trebui sa fii linistit ca atat Blue cat si Kepe sunt capabili sa citeasca ceea ce este in acele printuri si sa analizeze. Nu m-am uitat in acele printuri pe care tu le-ai facut, dar din cate tin eu minte am spus ca, Catalyn impreuna cu Khalesia i-au spart contul lui Shang, iar tu si cu Catalyn intr-un fel ma amenintati pe mine si pe FNG ca o sa primim ban pentru ca am zis ca, Catalyn si Khalesia i-au spart contul lui Shang. In final vreau sa-ti multumesc pentru publicitate :*
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Mie Sep 13, 2017 11:20 pm

Al3x Al3x scrie:Te saluta Hwake :* Mai Takumi, acuzatiile nefondate sunt luate în considerare atuci cand sunt adresate unui membru staff, asta în primul rand... Am spus ca Jawwad a intrat în staff fără site-uri pentru ca asa a sustinut el acum ceva timp(Nu am stat sa fac printuri pentru ca nu sunt o raie ca tine, iar la acel moment mi s-a parut irelevant), iar acum Jawwad are 2 conturi full site(Atat am văzut eu )... asa ca spune-mi te rog eu unde am făcut acele acuzatii ca Jawwad a furat atunci cand a fost Gm? Baiatule, data tu tragi aceasta concluzie este fix prioblema ta. Te rog eu frumos nu mai fi ăla imbarligator ca am făcut eu acuzatii la adresa lui Blue şi a lui Kepe ca este total gresit, iar faptul ca tu incerci sa intorci staff-ul impotriva unui player mi se pare de ***** gust şi cred ca ar trebui sa fii linistit ca atat Blue cat şi Kepe sunt capabili sa citeasca ceea ce este în acele printuri şi sa analizeze. Nu m-am uitat în acele printuri pe care tu le-ai făcut, dar din cate tin eu minte am spus ca, Catalyn impreuna cu Khalesia i-au spart contul lui Shang, iar tu şi cu Catalyn intr-un fel ma amenintati pe mine şi pe FNG ca o sa primim ban pentru ca am zis ca, Catalyn şi Khalesia i-au spart contul lui Shang. în final vreau sa-ti multumesc pentru publicitate :*
Nu te a amenintat nimeni cu ban . :)) Ti am zis doar că iti facem reclamatie deoarece tu i ai stricat imaginea lui catalyn dând pe chat că el a spart cont ceea ce nu este adevărat . Daca nu iti pasa nu mutai site urile, decii si tu stii ca ai fost fraier . apropo , smecheria e pe primu loc să ştii si tu . pwp
Imagine
Avatar utilizator
Al3x Al3x
Jucător
Jucător
Mesaje: 25
Membru din: Vin Oct 14, 2016 4:05 pm

Mie Sep 13, 2017 11:53 pm

Care imagine baiatule?:))))) Nu am mutat nici un item stai tu linistit. Daca ai uitat ai luat bataie si tu si Jawwad si Catalyn =))
Avatar utilizator
Hammer Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 276
Membru din: Vin Ian 29, 2016 9:29 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: useyourbrain

Joi Sep 14, 2017 12:12 am

Aceasta este o acuzatie adusa la adresa echipei metin2 LastFight.In niciun caz un player care intra in staff nu se " imbogateste " cu iteme.Dupa cum stiti Jawwad a fost cel care s a ocupat de anumite costume,ca textura iar pentru munca depusa acesta a fost rasplatit.

Hwake va fi sanctionat cu 7h mute.

TC
Imagine
Imagine
Închis