Cerere unban

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Mar Ian 09, 2018 9:28 am

Numele tău din joc: Madalin
Numele inculpatului:
Regula încălcată: "Spargere cont unui anonim" http://prntscr.com/hxwv0v
Durata banului:
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Am luat ban pentru ca ambele ip-uri incepeau cu 5.14 , si ne-a gasit in baza de date la barbut , si ce crezi , am jucat barbut pe 1 acc si tu imi zici ca i-am furat 1 acc lu ala , daca mai fur 1 acc.. e clar .
Alte detalii (Opţional): Putina seriozitate , macar contu asta :) , Sunt fel si fel de cazuri unde unele ip-uri incep la fel , treaba ta faci cum stii mai bine .
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Edy
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 192
Membru din: Sâm Oct 07, 2017 8:42 am
Oraş: Vă astept in Iaşi să
Status: o dăm parte în parte.
Caracter: Războinic

Mar Ian 09, 2018 9:53 am

Stiu că voi lua avertisment dar asta e.. .
Blue, conform regulamentului, staff.ul nu se implică în furtul itemelor site decât în cazul KING.urilor.
Chiar şi dacă Mary l.ar fi furat pe acel "anonim" e vina lui că nu si.a asigurat contul cum trebuie.
Nu ii iau apărarea lui Mary... chiar aseară m.am certat cu el.. dar țin cu dreptatea.
Ultima oară modificat Mar Ian 09, 2018 10:06 am de către Easy MT2 Server, modificat 1 dată în total.
Motiv: 5. În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei. Oricine altcineva care intervine va fi sancționat conform regulamentului forumului.
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Mar Ian 09, 2018 10:04 am

Edy scrie:Stiu că voi lua avertisment dar asta e.. .
Blue, conform regulamentului, staff.ul nu se implică în furtul itemelor site decât în cazul KING.urilor.
Chiar şi dacă Mary l.ar fi furat pe acel "anonim" e vina lui că nu si.a asigurat contul cum trebuie.
Nu ii iau apărarea lui Mary... chiar aseară m.am certat cu el.. dar țin cu dreptatea.
Apreciez , dar nu ar fi trebuit sa scrii nimic aici , zic baietii ca te pun eu . e doar un joc , nu plang dupa el
eu mi-am futut copilaria aici , pe metinu asta . i-am respectat staffu , i-am respectat regulile . si am luat 3 banuri , si nu am fost de vina cu nimic , pace.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
JirkakoseBannnn
Jucător
Jucător
Mesaje: 22
Membru din: Mar Dec 26, 2017 5:30 pm
Oraş: Lupeni
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Ian 09, 2018 11:31 am

Edy scrie:Stiu că voi lua avertisment dar asta e.. .
Blue, conform regulamentului, staff.ul nu se implică în furtul itemelor site decât în cazul KING.urilor.
Chiar şi dacă Mary l.ar fi furat pe acel "anonim" e vina lui că nu si.a asigurat contul cum trebuie.
Nu ii iau apărarea lui Mary... chiar aseară m.am certat cu el.. dar țin cu dreptatea.
Cutoate ca sunt certat cu mary , regurile sunt reguli trebuie respectate .
Ultima oară modificat Mar Ian 09, 2018 11:44 am de către MT2 PvP, modificat 1 dată în total.
Motiv: 5. În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei. Oricine altcineva care intervine va fi sancționat conform regulamentului forumului.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Ian 09, 2018 12:19 pm

Îmi pare rău dar, contul rămâne blocat permanent deoarece ai încălcat regulamentul jocului.
Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis