Propunere Pet-uri

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
AvRobert
Începător
Începător
Mesaje: 53
Membru din: Lun Mar 19, 2018 5:46 pm
Oraş: Resita-Caras-Severin
Status: Online
Regat: Albastru
Caracter: Şaman
Breaslă: Often

Mar Apr 10, 2018 4:06 am

Numele tău din joc:SlayEsther
Sugestie/Propunere:Susţin că ar fi o idee bună să poţi să-ţi creşti peturile, cred că am jucat cu toţii un PVM unde puteam sa ne creştem pet-urile odată cu noi omorand monştrii, dar ar fi mai interesant să crească atunci cand omori playeri, avand in vedere că suntem pe un server PVP. De exemplu: Pet-ul de foc dă 12 str 3k pv si 10hh, Ar fi mai interesant ca de fiecare dată cand primim un pet fie de la un npc, fie de la evente, sau de oriunde il primim, fie ca toate pet-urile de pe server să aibă bonusurile resetate, acestea să aibă 3 bonus-uri de bază, care să crească in valoare odată cu asasinarea a n jucători
Poză:Imagine

Aceste bonusuri pot fi modificate de la 1 Str - 12Str, 500 pv- 3k pv, 1hh-10hh, fiecare pet in funcţie de ce dă


Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Cred că ar fi mai interesant gameplay-ul şi fiind un server pvp, vor avea loc mai multe duele şi bătălii, sau ca să nu se bată toata lumea ''cand se prinde'', pet-ul poate creşte doar la castigarea duel-urilor .
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Apr 10, 2018 4:23 am

Propunere respinsă.
Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis